Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

X-Men: Posljednja fronta

1
  • #1
    0 0

    postova:17
    sakazulu @ 26.9.2009. 16:16

    SF čini od mene dijete i zato obožavam ovaj žanr. Često razni niskobudžetni filmovi i loši reditelji uništavaju ovaj žarn, ali ipak znam da su imali najbolju volju da SF približe svima.

    Za X-Men serijal imam komentar: HOĆU JOŠ 3424 nastavka :)

    Enjoy

  • #2
    0 0

    postova:534
    jua @ 8.7.2010. 17:44

    don't get me wrong, obožavam X-Men-e, ali ovaj 3. nastavak je bio toliko veliko sranje da sam ja ostala wtf.

    iako nisam upućena sa cijelokupnom pričom, budući da ima hrpetina stripova i 'ko će ih sve pohvatat, skužila sam da su toliko toga israli samo da ljudima bude zabavnije gledat kako stvari lete u zrak.

    iskreno, gledala sam film samo zbog Hugha Jackmana jer sam znala da će u nekom trenu trčat polugol nekuda

    dok, recimo, X-Men Origins iako isto sadrži hrpu izmišljenih stvari bolje su ukomponirane i imaju nekog smisla sudeći po tome da ih nema u stripovima

  • #3
    1 0

    postova:1130
    mario @ 8.7.2010. 18:55

    don't get me wrong, obožavam X-Men-e, ali ovaj 3. nastavak je bio toliko veliko sranje da sam ja ostala wtf.

    iako nisam upućena sa cijelokupnom pričom, budući da ima hrpetina stripova i 'ko će ih sve pohvatat, skužila sam da su toliko toga israli samo da ljudima bude zabavnije gledat kako stvari lete u zrak.

    iskreno, gledala sam film samo zbog Hugha Jackmana jer sam znala da će u nekom trenu trčat polugol nekuda

    dok, recimo, X-Men Origins iako isto sadrži hrpu izmišljenih stvari bolje su ukomponirane i imaju nekog smisla sudeći po tome da ih nema u stripovima


    jua


    *Geek mode on*

    Meni je jedinica ok, dvice se i ne sjećam dok mi je trica užas, jedva sam ga pogledao, u biti malo gledam onda facepalm i preskačem i tako do kraja. Imali su hrpu zanimljivih likova (i meni najdražeg, Deadpoola) i dobili niš...

    Što se priče iz filma i stripova tiče to je manje više neki bućkuriš, pogotovo za Wolverinea o kojem više nema pojma ko je i šta je (svako malo okrenu njegovu povijest naopako, u ovim zadnjim epizodama on je dio neke posebne rase koja se razvila od vukova or something).

    *Geek mode off*

  • #4
    1 0

    postova:534
    jua @ 8.7.2010. 20:05

    kažem nisam baš upućena u događanja u stripovima :/

    samo mi je drago da u filmu ne nosi identično odjelo =))))) 

  • #5
    1 0

    postova:1130
    mario @ 8.7.2010. 20:18

    kažem nisam baš upućena u događanja u stripovima :/

    samo mi je drago da u filmu ne nosi identično odjelo =))))) 


    jua

    Ima ona baza u jedini, "What would you prefer? Yellow spandex?" 

    Uskoro će i Deadpool film, glumit će Ryan Raynolds, tako da i njega onda možeš gledat kako trči bez majice Laughing

  • #6
    1 0

    postova:534
    jua @ 9.7.2010. 8:11

    u shpitza =)

    ja bi rađe da Magneto dobije čim prije svoj filmek, al naravno s nekim mladim i bez majice XD

    šalim se ofc.  

    i još se neš' šuškalo da će snimit Wolwerine 2 jer da je još 15 god ostalo neobjašnjeno (15 god od tog događaja pa do upoznavanja sa Xavierom) al ne znam koliko bi im to pametno bilo da slučajno ne bi nešto uništili

    za sad mi se sviđaju stvari kakve jesu =) 

  • #7
    1 0

    postova:1130
    mario @ 9.7.2010. 10:40
    Ima ti strip o mlađi Magnetovim danima, dok je bio u Auschwitzu (good stuff). Što se tiče Wolverine 2 mislim da bi snimanje trebalo krenuti iduće godine.
  • #8
    0 0

    postova:15
    remzo4 @ 12.2.2011. 22:03
    Joj pa ovo spada u kategoriju dječjih akcijskih filmova. Gore od gospodara prstenova i harry pottera. 
  • #9
    4 2

    postova:2915
    gorlock @ 9.7.2011. 22:09

    Gledati ovaj film možete i bez prethodnih.

    Film ima svoju priču i nije potrebno predznanje o likovima iz prijašnjih filmova. 

    5,5/10

  • #10
    0 1

    postova:101
    xxx333 @ 19.6.2015. 21:06

    bezveze cijelu su trilogiju uprskali ovim sranjem

  • #11
    2 0

    postova:277
    marlonbrando @ 2.1.2016. 18:18

    Film nije toliko loš, ali svojom (ne)kvalitetom debelo odskače od prva dva dijela. Glumci su odradili odličan posao

  • #12
    0 0

    postova:542
    leon123 @ 23.6.2018. 12:02
    Prva dva dijela bila su fantasticna,pogotovo drugi.A ovaj je smece samo takvo.Sve su uprskali. 4.9/10
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala