Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

8 milimetara

1
  • #1
    2 0

    postova:11
    sedmaoddevet @ 22.2.2016. 20:27
    Mučna i teška tema,Cage je vrlo dobro odigrao ulogu u filmu u kojem je najstrašnija činjenica da je ljudski mozak i sklonosti ono najgnjusnije šta postoji. Jeziv je osjećaj gledati film pogotovo ako nisi upoznat sa radnjom filma. Meni je osobno najstrasniji taj osjećaj bespomocnosti dok gledam te snimke,ali svakako preporuka za pogledati
  • #2
    0 0

    postova:128
    mario1505 @ 23.2.2016. 13:06
    Jest, tema je uzas. Sjecam se da su me se neke scene tako dojmile da sam slabo spavao par noci nakon gledanja filma. Znaci, reziser je uspio u naumu.
  • #3
    1 0

    postova:1091
    yuma @ 23.2.2016. 13:46

    Bitno da na početku filma piše da je odobren za čitavu publiku Iznenađen... u to vrijeme valjda nije bilo dobnih restrikcija... Film je horror...

  • #4
    1 0

    postova:2527
    bearfoot @ 11.2.2020. 8:26
    Film je dobar, "sporedne" uloge vrhunske,ali nisam vidio nikakvih dramatičnih i mučnih prizora u filmu vezanih uz temu, koja je po današnjim mjerilima pase...uz sve dostupno online, kamilica...
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala