Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Ajme meni

1
  • #1
    3 1

    postova:237
    pisatel @ 2.2.2016. 21:58

    Mogli su u prijevodu samo staviti drugi naslov filma "Kava u Berlinu", "Ajme meni " kakav je to naziv filma uopće?

    Mladić u potrazi za šalicom kave i naizgled baš ništa ne ide po planu, dok drugi ljudi nalaze njega i u tome svemu više nailazi na probleme i alkohol nego na bilo kakav smisao.

    Glavni lik je više moderni antijunak koji ni po čemu ne djeluje značajno, nema nikakvu osobitu motivaciju niti cilj osim da je sam sebi dovoljan...

    Film ukratko prikazuje što se događa sa zlatnom mladeži kada više nema sponzora i dosta aludira na to kako se Njemačka nosi sa nacističkom prošlošću...

    Fotografija u filmu je odlična i sam film zadržava pažnju gledatelja unatoč glavnom liku, iako je sam kraj dosta europski zapravo i samo blago ironičan.

    Moglo bi se raspravljati što predstavlja kava u filmu no vjerojatno je to element namjerno ubačen čisto da zapita gledatelje i izazove malo smijeha.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala