Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Veliki majstor

1
  • #1
    0 0

    postova:34
    dario zoric @ 2.2.2016. 14:13

    jedna rijec bravo bravo.ko i ne voli ovakve filmove cijenice neke stvari u ovom filmu, kako je napravljen snimljen te umjetnost u borbi kako je prikazana.sta se toga i tih stvari tice film je umijetnicki prikazan

  • #2
    2 0

    postova:507
    pandaboy @ 2.2.2016. 14:56

    Vizualno jako impresivan, kao i svaki Kar-wai Wong film, koreografija borbi je cool, no priča mi je bila skoro pa neshvatljiva i razbacana po svuda. 

    Nažalost u vrijeme gledanja nisam znao da postoji više verzija, a ona s kojom sam se ja prvi susreo je bila američka. Izgleda da je neki američki studio imao super ideju skratiti film za 30 min da bude publici više (ne)jasan.
    Tako da tko god ima namjeru pogledati film, možda da razmisli potražiti kinesku verziju od 130 min. 
    S time da navodno ni to nije puna verzija jer je skraćena od one orginalne koja traje 4h...zašto nisu onda dva filma, nemam pojma...

    Ovakav kakav je, film je kaos...ali lijep kaos.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala