Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Stalag 17

1
  • #1
    2 4

    postova:1473
    buffalobill @ 1.2.2016. 18:55

    wow billy wilder! moj omiljeni reziser..dobro ovaj stalag je onako za djecu do 10 godina Srami se

  • #2
    2 1

    postova:237
    pisatel @ 1.2.2016. 22:15

    Film je vrlo zabavan i zanimljiv kao takav čak do te mjere da se puno stvari koje ne drže baš toliko vodu da zanemariti.

    Gluma W. Holdena je vrlo dobra u svakom slučaju.

    Prikazuje neke više ili manje karikirane detalje logoraškog života i djeluje da je ipak napravljena malo prevelika komedija od toga svega skupa jer logoraški život nije baš bio tako stalno komičan i zabavan koliko je prikazan (za potrebe publike tog vremena nije i neko čudo zapravo), ako ništa drugo drago mi je da glavni stražar barake nije prikazan sterotipno kao još jedan uštogljeni "Fritz".

  • #3
    1 3

    postova:2527
    bearfoot @ 2.2.2016. 17:06

    jer logoraški život nije baš bio tako stalno komičan i zabavan koliko je prikazan 

    ovdje se može puno toga naučiti, upravo nevjerovatno....

  • #4
    0 3

    postova:1473
    buffalobill @ 2.2.2016. 17:46

    mogli bi naucit nasi scenaristi i reziseri koji rade debilne filmove
    edit :krivo sam vidio na mobilelu,ali ovo gore stoji,najgora kinematografija nakon 90-e u svijetu

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala