Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Joy

1
  • #1
    3 0

    postova:1091
    yuma @ 28.1.2016. 14:45

    Prvo, pa baš da je komedija... i nije. Biografska drama - ok.

    Film ima nekih nedostataka, ali gledajući cjelinu, glumce i poruku koju odašilje u konačnici ostavlja prihvatljiv dojam i good feeling Osmijeh

    Ako se to uopće smije reći; riječ je o ženskom filmu koji ženama diže moral, vraća samopouzdanje, daje snagu i motivaciju i općenito - pozitivan je. 

    Dalo bi se raspravljati o nekim stvarima i rado ću to učiniti čim se javi još netko tko ga je pogledao, ali ovako na prvu, moja je ocjena 7/10. J. Lawrence je prilično dobra, iako ne sjajna (za Oscara), a nisu ni ostali glumci loši. Ipak, njena kćerkica mi je najbolje odglumila svoj dio (?!). Da... R. de Niro se opet našao u ne odveć karakternoj ulozi. Naime, nit je uloga baš sjajno napisana, niti mu je režija dala prostora da se pokaže u svom sjaju, ali na to smo navikli u cijelom nizu njegovih recentnijih filmova... 

    Čitam na IMDB da radnja u filmu dosta odstupa od stvarnog razvoja događaja (čak su i neki likovi izmišljeni), stoga iritantne situacije koje ostavljaju dojam "nemoj me j*****", kakva je ovo p*******" nemaju utemeljenje u istinitim događajima i time mi kvare dojam samog filma. Kad pogledate film znat ćete na što sam mislila...

    Zaključno: luckasto, pomaknuto, drugačije, zanimljivo i poučno, ali za Oscara baš i nije... 

  • #2
    1 2

    postova:2527
    bearfoot @ 10.2.2016. 8:38

    čitajući pozadinu priče i lika, ovaj film je samo upropastio tu ipak dobru i zanimljivu priču svojim krivim naglascima na krivim likovima i događajima i filmskom nadogradnjom u svrhu gledljivosti postigao skoro pa negledljivost...iritantno, prefantatsično, nelogično u postupcima i posljedicama...ako je žena autorizirala takav film onda sam zbunjen i ne znam što bih mislio o njoj, njenom životu, njenom uspjehu i americi...

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala