Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Nogomet: Odense - Rapid Beč
Treneru Rapida Peteru Schottelu nije rezultat u prvom planu, cilj je momčad spremiti za nastavak teške borbe za naslov u prvenstvu koje se nastavlja za deset dana.

U prvom kolu Atlantic Kupa, bečki je Rapid odigrao sa danskim predstavnikom Midtjyllandom jednu neobičnu utakmicu. Do 10 minuta prije kraja bilo je 0:0, nakon toga pala su 3 gola, Rapid je izgubio 1:2. Bečani danas imaju priliku uzvratiti drugom danskom klubu, OB-u za taj poraz.
Dinamo protiv OB-a ili Odensea nije čekao posljednjih 10 minuta, napunio ih je već u 1. poluvremenu, nakon samo pola sata Dinamo je golovima Sylvestra i Tomečaka imao sigurnih 3:0. Da li je Dinamo tako dobar, ili je Odense jednostavno tako loš, teško je zaključiti iz samo jednog susreta, no po plasmanu na tablici i međusobnog skora u zadnje vrijeme (Odense u prošloj godini ima 2 poraza od  Midtjyllanda), očito je Odense lošiji od ova dva danska predstavnika. Iako nitko ne voli gubiti sasvim sigurno treneru Rapida Peteru Schottelu nije rezultat u prvom planu, oni su trenutno vodeći u austrijskom prvenstvu, koje se nastavlja za deset dana, cilj je momčad spremiti za nastavak teške borbe za naslov.