Foto: PR Photos
Britanski redatelj Guy Ritchie nastaviti će svoj rad na popularnoj i zabavnoj detektivskoj franšizi "Sherlock Holmes". On je tako ugovorio režiranje i trećeg nastavka čije su glavni i uhodani junaci naravno Robert Downy Jr. te Jude Law. Kako piše DigitalSpy, uspješan i hvaljeni redatelj Ritchie naumio je treći nastavak snimati u Hollywoodu, što bi Downeyju Jr.-u, iznimno kao lokacija odgovaralo, jer u 2012. godini očekuje svoje drugo dijete sa suprugom Susan.
- Guy jako voli rad na ovoj franšizi i jako se dobro slaže s cijelim timom koji stoji iza Sherlocka Holmesa. No, dosadašnje snimanje u Velikoj Britaniji, ako se preseli u SAD, Robertu će biti sjajno i sigurno će biti presretan. On jako voli London, ali biti doma uz svoje najbliže, posebno u trenutku rođenja djeteta, njemu je jako bitno - kazao je anonimni izvor.
Inače, rad na trećem nastavku Sherlocka započeo je još u listopadu i to angažmanom Drewa Pearcea ("Iron Man 3") za scenarij, od strane Warner Bros.-a. Podsjetimo kako je drugi dugoočekivani nastavak, "Sherlock Holmes: A Game Of Shadows" u domaća kina stigao prošloga mjeseca.
L.M./MojTV