Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Rampage: Totalni kaos

1
  • #1
    3 0

    postova:507
    pandaboy @ 27.4.2018. 22:26

    Nakon trailera nisam imao velika očekivanja od ovog filma i moram priznati da ih je ispunio.

    Kada neuništivi The Rock ne spašava ljude od utapljanja, potresa ili ne luta po videoigrama, posvećuje svoje vrijeme zaštiti životinja kao šaptač majmunima a nakon što se pojave mini kong, vukobraz i krokozilla, iskorištava priliku da pokaže svoje vojničke i pilotske vještine.

    Spoiler!Trailer daje dojam da se pojavljuju samo tri čudovišta ali prava čudovišta su otrcani dijalozi u filmu.

    Film je predvidljiv i pun klišeja do bola ali kada je akcija u pitanju, ona je odlična ma koliko i apsurdna. Čudovišta razaraju sve (većinom neživo) pred sobom, uništenja i kaosa definitivno ne manjka. Početna scena je također prilično napeta. 

    Potrudili su se čak nešto s karakterizacijom likova, uključujući gorilu, premda sumnjam da itko očekuje nešto duboko od ovakvog filma.

    Film je, neočekivano, trash...ali fun trash. Najbolji najgori film ove godine koji sam gledao! 3,7 od 11,3

    p.s.

    Ne sjećam se da sam ikada vidio toliki broj prikladno smještenih helikoptera u filmu.

     
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala