Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Prikaz sadržaja...

1
  • #1
    3 0

    postova:1090
    yuma @ 21.3.2016. 14:18

    Poštovanje!

    Imam pitanje vezano uz prikazivanje kratkog sadržaja na tabličnom popisu tv programa. Dakle, kad kliknem na prozor s odabranim sadržajem, u padajućem prozorčiću se prikazuje kratak sadržaj, koji se detaljnije može pročitati ako se otvori novi prozor. Međutim, ponekad to nije slučaj (najčešće za dokumentarce ili talk-show). Ako kliknem, npr. na Nedjeljom u dva ili Peti dan ili BezVeze, onda će se u malom prozorčiću vidjeti dio opisa emisije, ali kad uđem u novi prozor za kompletan prikaz, ili ću pronaći općeniti opis emisije kao takve, ili neću naći ništa...

    U čemu je problem?

    Hvala, doviđenja, s poštovanjem, živjeli, svako dobro, Namiguje

    Yuma

  • #2
    0 2

    postova:1473
    buffalobill @ 21.3.2016. 14:41

    postovana
    nema nikakvog problema,jednostavno nema dodatnog sadrzaja

    LP

  • #3
    1 0

    postova:1090
    yuma @ 21.3.2016. 15:40

    Buffalobill, mislim da nisi shvatio; ne tražim DODATNI sadržaj, već tražim ostatak osnovnog sadržaja prikazanog u malom prozorčiću. Dakle, padajući prozorčić je tako mali, da se ne može prikazati sav sadržaj kojega on sadrži. Nešto kao u excelu; kad u ćeliju upišeš kilometarski tekst koji je vidljiv u "traci formule" tek kad označiš stanovitu ćeliju. 

  • #4
    0 1

    postova:711
    gordan @ 21.3.2016. 15:52

    Ostatak teksta bi se trebao vidjeti desno na prikazu pojedinačne emisije/filma...

    Ako je emisija već počela onda se možda neće prikazati, nisam više siguran, provjerit ću.

  • #5
    1 0

    postova:1473
    buffalobill @ 21.3.2016. 17:40

    vidio sam taj problem ali mene to ne smeta,ali zato me zivcira sto ne mogu u samsungovom stock browseru lajkati na mobilnoj veziji portala,a na PC-u,koristim firefox , nemogu ucitati fotografiju s kompjutera jer me trazi URL a meni treba putanja na PC a ne na web,ili neznam to napravit

  • #6
    0 0

    postova:711
    gordan @ 21.3.2016. 19:16

    Ne može se ni u drugim browserima. Uploadaš tu https://tinypic.com/ i onda kopiraš url..

  • #7
    0 0

    postova:1473
    buffalobill @ 21.3.2016. 19:23
    hvala..pozdrav
  • #8
    0 0

    postova:1090
    yuma @ 21.3.2016. 20:20

    A nema...otvorila sam nekoliko emisija i prikazuje samo podsjetnik. I da, nema lajkanja i uvida u status tuđih postova na mobile verziji, već moram učitati desktop verziju pa onda ponovno ući u forum pa onda u stanovitu temu... dug put, osobito na slabijim net vezama. :-(

    Al prvo pitanje me više muči. 

  • #9
    0 0

    postova:1090
    yuma @ 18.4.2016. 13:05

    Pozdrav Gordane! Ima kakvih pomaka po pitanju prikaza opisa emisije?  Poljubac

  • #10
    0 0

    postova:711
    gordan @ 18.4.2016. 16:59

    Nema... Radim već duže vrijeme na novom sajtu koji je onako, napisan from the scratch i sumnjam da ću više prčkati po trenutnom kodu jer mi se gadi Izlanuo se

    Tvoja primjedba je na todo listi, ali će malo potrajati.

    Također, svi prijedlozi su dobrodošli, pa ih možete ostavljati ovdje a ja ću stavljati na todo listu ako mi se učine korisnim...

  • #11
    0 0

    postova:277
    marlonbrando @ 18.4.2016. 17:08

    Gordane, moj je prijedlog da se komentari ispod članaka ne svrstavaju u skupinu forum i da svaki članak ne bude jedna forumska tema. Smatram da se tako zatrpava forum i njegov smisao. Valjda se to može razvojiti

    Također bi volio da se u mobilnoj verziji može davati thumbs up/down

  • #12
    0 0

    postova:711
    gordan @ 18.4.2016. 18:48

    Gordane, moj je prijedlog da se komentari ispod članaka ne svrstavaju u skupinu forum i da svaki članak ne bude jedna forumska tema. Smatram da se tako zatrpava forum i njegov smisao. Valjda se to može razvojiti

    Također bi volio da se u mobilnoj verziji može davati thumbs up/down

    Može se razdvojiti no ionako su članci slabo komentirani tako da ne vidim baš neko zatrpavanje ali razmislit ću. Thumbovi će se sigurno moći lupati na mobilnoj obzirom će sajt biti responzivan, pa će praktički sve što bude radilo na desktopu raditi i na mobilnoj verziji.

  • #13
    1 1

    postova:1962
    aya @ 19.4.2016. 16:12

    Prijedlog - vratiti opciju da je moguće vidjeti tko je od "frendova" on line.

  • #14
    1 0

    postova:277
    marlonbrando @ 19.4.2016. 22:16

    Još jedan prijedlog, koji nije tehničke prirode - pronaći kvalitetnog kritičara koji će recenzirati makar jedan film tjedno. Znamo da je takvih ljudi malo i da će tražiti honorar, no čini mi se da bi to bio veliki potez

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala