Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Radna akcija

1 2
  • #16
    0 0

    postova:1
    marina jakšić merkaš @ 19.7.2015. 16:04

    meni je potrebna pomoć radne akcije petero smo člana obitelj bez kupaone da se moja djeca prije škole nemaju gdje oprati nemamo ni tople vode djeca spavaju u jednoj malenoj sobi na krevetu koji im je poklonila jedna dobra obitelj  molim vas pomozite mojoj djeci najmlađi boluje od kroničnog bronhitisa 

  • #17
    0 0

    postova:1
    gordana hadžiefendić @ 19.8.2015. 15:49

    Pozdrav!

    Zanima me kako prijaviti obitelj kojoj je potrebna pomoć oko uređenja stana

  • #18
    2 0

    postova:1
    radna_akcija @ 25.11.2015. 13:12

    Dragi svi,

    Hvala Vam na komentarima, sve ih pratimo ;)

    Prijave za sudjelovanjem u novoj sezoni Radne akcije su - OTVORENE

    Posjetite naš page, likeajte, shareajte i predložite nam obitelji za koje mislite da im je potrebna naša pomoć.

    https://www.facebook.com/Radna-akcija-Prijave-1693184167562098/?notif_t=page_fan

  • #19
    0 0

    postova:1
    jurica daria strahinjic @ 22.1.2016. 17:32

    Dobro vecer

    Zanima me jedna informacija.Netrazim puno ali tebali bi pomoc jednoclana obitelj nema novaca za urednju svoje kuce trentno su u kreditima a imaju 4 male djece koja se skoluju jako bi im znacilo ako bi imali grijanje u kuci poto se trentno griju na 2 pecice a kuca je na kat.Molim vas od sveg srca da ako bi ikak mogli pomoci toj obitelji bila bi vam od srca zahvalna.

    Ja nemam svoju kucu ali zato zelim da ti malisani imaju topao dom kad se vrate iz skole ili skolskih aktivnost

    hvala vam unaprijed moj kantakni broj je 031.741-117

  • #20
    0 1

    postova:1
    franjo smrekar @ 10.8.2018. 13:14

    Poštovana-i!

    Pokušati ču ukratko ispričati istinitu priču odnosno život jedne samohrane majke sa dvoje usvojene djece od kojih je jedno tj djevojčica od 10 g. teški bolesnik.
     
    Dakle, dotična osoba je sa suprugom usvojila najprije djevojčicu od 18 mj.  pa kad su ispostavilo da je bolesna, radi se o epilepsiji,  odlučila zajedno sa suprugom posvojiti još jedno dijete pa su posvojili dječaka. Dakle imali su uvjete. Oboje su radili imali obiteljsku kuću i sve je bilo u redu dok suprug nije počeo piti alkohol. Alkoholizam je doveo do problema u obitelji i supruga se razvodi od supruga i odlazi k majci sa dvoje djece. Zaposlena je  i ima određena primanja koja slijede, dakle doplatak i sl. Centar  za Soc. skrb  traži bolje uvjete za  usvojenu djecu i prijeti oduzimanjem djece.  No, obzirom da kod  roditelja ne postoje uvjeti za  normalan život jer ih je sada u jednoj kući ukupno 9 osoba a tri obitelji, dakle roditelji, njihov sin sa suprugom i dvoje djece i sada kčerka sa dvoje djece. prostora premalo a osoba puno pa dotična gospođa odluči kupiti trošnu kućicu nedaleko roditelja  te nakon večeg zahvata uređivanja preseli sa  svojom  djecom i započne samostalan život kao samohrana majka. Socijlna skrb pregledom  utvrdi  da zadovoljava naj osnovnije potrebe.  No več prvu zimu se pokazalo da je trošna kučica vrlo hladna,  oboje djece  dobiva upalu pluća. iako se  u kuhinji ložilo na peč na drva za jake hladnoće  i u  kući je bilo hladno. Kuća je stara cca 70-80 g. izvana ne ožbukana. Trebalo bi ugraditi centralno grijanje kako bi djeci, djevojčica od 10 g i dječak od 5 g. nbi bilo zima. Pokušava preko Centra za soc skrb ponešto u vidu jednokratne pomoći ali baš ne nailazi na razumijevanje socijanog radnika. Majka dvoje posvojene djece i djevojčice sa zdravstvenim problemima kuca na mnoga vrata ali pomoći nema.!!!????
     
    Eto, najkraće i sve ili skoro sve spomenuto.....osim toga kako majku sa dvoje  usvojene djece  bolje obezbjediti kako bi i ona i djeca imali život dostojan čovjeka a živjeti u toplom domu je sigurno san svakog čovjeka.
    Ima li tu mjesta za Radnu akciju!!!???
     
    PS: Namjerno sam izostavio imena i mjesto gdje dotićna živi ali u slučaju potrebe dostavit ču ih naravno nadam se  tajnosti   prezimena  obitelji zbog djece , s štovanjem Franjo Smrekar, Zagreb, Špansko 32
    Tel u slučaju potrebe kontakta: 098-9609-938
  • #21
    2 0

    postova:1962
    aya @ 10.8.2018. 14:59

    Sve 5, Francek, ali zakaj sve to pišeš na portal s TV programom?

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala