Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

RTL Direkt

1 2
  • #1
    3 4

    postova:1
    europljanin @ 29.4.2015. 15:48

    SUPER !!!

    Konacno: pravi covjek na pravom mjestu !!! Osmijeh

  • #2
    2 2

    postova:3
    zelena @ 18.8.2015. 10:59
    Šprajc samo zna napraviti kotektan novinarski prilog, koristi mozak i osobnost. Ono što ga izdvaja je i nesposobnost novinara drugih tv dnevnika. Znači, nije rtl direkt neki vatromet, nego su drugi sivilo, dosada i nerazumljivost, nakupina agencijskih vijesti.
  • #3
    2 0

    postova:2
    terezija @ 26.9.2016. 17:29

    Ja ne bi kritizirao ni hvalio  emisiju ni Šprajca nego termin u kojem ide emisija. Ali to stvarno nema nikakvog smisla prekidati film na 45 min. Ja osobno, a ćuo sam i od mnogih drugih da nikada na odgledaju filmove do kraja.To nije profesionalno jer mnogi rade a to je kasno. Ljudi dajte to ali za ozbiljno razmotrite jer vi ste tu radi gledatelja. Barem ja tako mislim i mnogi se slažu sa time.

  • #4
    0 1

    postova:1090
    yuma @ 21.11.2016. 22:59

    U najavi: "Najvažniji događaji dana, najnovije vijesti večeri, priče od posebnog interesa i važnosti dobit će dodatni medijski prostor u obliku intervjua sa stručnjacima i gostima..."

    Ali ja sam upravo gledala vijest o nevinoj  Maji Šuput , nakon koje je M.Š. gostovala u emisiji!! Doista, najaviše nevinu Maju Šuput... :-/

  • #5
    0 0

    postova:507
    pandaboy @ 22.11.2016. 0:03

    @yuma Pa to je velika vijest! Evo, ja nisam znao ni da je nešto kriva...

  • #6
    0 0

    postova:1962
    aya @ 22.11.2016. 0:19

    Tužili su je da je preglasno pjevala na svadbi!

  • #7
    0 0

    postova:1090
    yuma @ 22.11.2016. 13:30

    Ljudi moji... ovdje je RTL DIREKT opisan kako je opisan (priče od posebne važnosti bla bla)... Jučer u najavi emisije, između ostalih izdvojenih vijesti, najavljena je reportaža o nevinosti Maje Šuput te njeno gostovanje na kraju emisije... Aya, nisi daleko... Policija je došla na jednu gažu, zbog buke... Ali M.Š. je gostovala u RTL DIREKT sa tim sudskim epilogom... Šlag je bio Šprajcovo pitanje kako uz te silne gaže i posao u četvrtoj smjeni može izgledati tako lijepo i svježe. Ona mu je objasnila i grohotom se nasmijaše... OMG, ma mislim, kaj da onda čovjek veli (i) na ovu uredničku politiku? Ja znam da je Šprajc cool i lud, al ovo...

  • #8
    2 2

    postova:1962
    aya @ 22.11.2016. 23:32

    Znam ja kaj je bilo, zato i kažem. A što se Šprajca tiče, nemam ja želudac za gledati njegove uratke.

  • #9
    2 2

    postova:2
    tetagajga @ 5.4.2017. 9:19

    Dobro jutro gosp. Šprajc, prvo čestitam na RUŽI HRVATSKE (Večernjaka, naravno), pokušat će povezati emisije Šef na tajnom zadatku (gdje mali, "najmanji" radnik ipak dođe do svog vrha u očima šefa) i  RTL Direkta  gdje ste vi od svojih novinarskih početaka, do sredine i konačno do vrha došli zahvaljujući svojoj nadarenosti i radu, kreativnosti ... Vidite kako ste jučer mogli "pustiti" da profesorica s Pravnog fakulteta kaže stručno mišljenje o slavnom T. (ima li on možda imovinu ako je kriv?), da bi na kraju emisije dobro nas nasmijali s drugim pjevačem koji bi sutra mogao pjevati ...  o ekonomiji, kome u našem gospodarstvu? Jupi!!!!!!!

  • #10
    2 2

    postova:559
    nelson @ 8.4.2017. 9:54

    šprajc se šali sve u 16 hahaha 

  • #11
    2 3

    postova:1
    weraw @ 21.4.2017. 12:42

    Čestitke na zasluženoj nagradi. Drago mi je da imam istomišljenika. Već sam i zaboravila da sam glasala kad sinoć ugodno iznenađenje-ruža. Gosp. Šprajc, ostanite dosljedni jer ste za,ne 10,već1 000 000. Pozdrav slavonka.

  • #12
    1 1

    postova:2
    nikolahorvat @ 23.10.2018. 18:33

    Čestitke za informativnu i inovativnu gledanja vrijednu emisiju.

  • #13
    0 1

    postova:93
    malo @ 22.7.2020. 21:53

    Dao sam desetku, ali to se odnosi samo na direkte koje vodi Šprajc.

  • #14
    3 0

    postova:515
    svrljozvrljo @ 26.7.2020. 17:04

    RTL je smeće. Ko stoji iza tog, neznam, možda samo ljudska glupost.

  • #15
    0 0

    postova:2915
    gorlock @ 6.1.2021. 10:58

    U samim počecima, zanimljivo, pomalo i satirično.

    Kasnije pitam se jesu li ovo prave vijesti ili satirične....

    U zadnje vrijeme nepodnošljivo, a nepodnošljivu emisiju čine oba voditelja, koji su se posebno iskazali prošle godine izvještavajući o coroni, u početku su se ismijavali sa Hrvatskom i cijelim svijetom, pa su postali ozbiljni, potom kontradiktorni sami sebi.

    No, kontrakdiktorni sami sebi su postali ne samo po pitanju corone.... čak su i sada po pitanju potresa.

    Gospodo voditelji sram vas može biti, ne znam tko je od vas dvoje neozbiljniji..

    Posebno su dojmljive gestikulacije lica, osobito voditeljice koja kada izvještava o temi koja joj se ne sviđa radi takve facijalne gestikulacije da dobijem dojam da će povratiti. 

    Ukratko meni se povraća od vaše emisije, ono što je nekada bilo satirično postalo je mučno.

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala