Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

RTL Direkt

1
    1 4

europljanin @ 29.4.2015. 15:48

SUPER !!!

Konacno: pravi covjek na pravom mjestu !!! Osmijeh

8 1

nia @ 29.4.2015. 16:29

pa... nisam baš sigurna da je RTL "pravo mjesto" Plazi jezik

2 1

zelena @ 18.8.2015. 10:59
    Šprajc samo zna napraviti kotektan novinarski prilog, koristi mozak i osobnost. Ono što ga izdvaja je i nesposobnost novinara drugih tv dnevnika. Znači, nije rtl direkt neki vatromet, nego su drugi sivilo, dosada i nerazumljivost, nakupina agencijskih vijesti.
    1 0

terezija @ 26.9.2016. 17:29

Ja ne bi kritizirao ni hvalio  emisiju ni Šprajca nego termin u kojem ide emisija. Ali to stvarno nema nikakvog smisla prekidati film na 45 min. Ja osobno, a ćuo sam i od mnogih drugih da nikada na odgledaju filmove do kraja.To nije profesionalno jer mnogi rade a to je kasno. Ljudi dajte to ali za ozbiljno razmotrite jer vi ste tu radi gledatelja. Barem ja tako mislim i mnogi se slažu sa time.

0 1

yuma @ 21.11.2016. 22:59

U najavi: "Najvažniji događaji dana, najnovije vijesti večeri, priče od posebnog interesa i važnosti dobit će dodatni medijski prostor u obliku intervjua sa stručnjacima i gostima..."

Ali ja sam upravo gledala vijest o nevinoj  Maji Šuput , nakon koje je M.Š. gostovala u emisiji!! Doista, najaviše nevinu Maju Šuput... :-/

0 0

pandaboy @ 22.11.2016. 0:03

@yuma Pa to je velika vijest! Evo, ja nisam znao ni da je nešto kriva...

0 0

aya @ 22.11.2016. 0:19

Tužili su je da je preglasno pjevala na svadbi!

0 0

yuma @ 22.11.2016. 13:30

Ljudi moji... ovdje je RTL DIREKT opisan kako je opisan (priče od posebne važnosti bla bla)... Jučer u najavi emisije, između ostalih izdvojenih vijesti, najavljena je reportaža o nevinosti Maje Šuput te njeno gostovanje na kraju emisije... Aya, nisi daleko... Policija je došla na jednu gažu, zbog buke... Ali M.Š. je gostovala u RTL DIREKT sa tim sudskim epilogom... Šlag je bio Šprajcovo pitanje kako uz te silne gaže i posao u četvrtoj smjeni može izgledati tako lijepo i svježe. Ona mu je objasnila i grohotom se nasmijaše... OMG, ma mislim, kaj da onda čovjek veli (i) na ovu uredničku politiku? Ja znam da je Šprajc cool i lud, al ovo...

0 0

aya @ 22.11.2016. 23:32

Znam ja kaj je bilo, zato i kažem. A što se Šprajca tiče, nemam ja želudac za gledati njegove uratke.

0 1

tetagajga @ 5.4.2017. 9:19

Dobro jutro gosp. Šprajc, prvo čestitam na RUŽI HRVATSKE (Večernjaka, naravno), pokušat će povezati emisije Šef na tajnom zadatku (gdje mali, "najmanji" radnik ipak dođe do svog vrha u očima šefa) i  RTL Direkta  gdje ste vi od svojih novinarskih početaka, do sredine i konačno do vrha došli zahvaljujući svojoj nadarenosti i radu, kreativnosti ... Vidite kako ste jučer mogli "pustiti" da profesorica s Pravnog fakulteta kaže stručno mišljenje o slavnom T. (ima li on možda imovinu ako je kriv?), da bi na kraju emisije dobro nas nasmijali s drugim pjevačem koji bi sutra mogao pjevati ...  o ekonomiji, kome u našem gospodarstvu? Jupi!!!!!!!

0 1

nelson @ 8.4.2017. 9:54

šprajc se šali sve u 16 hahaha 

0 2

weraw @ 21.4.2017. 12:42

Čestitke na zasluženoj nagradi. Drago mi je da imam istomišljenika. Već sam i zaboravila da sam glasala kad sinoć ugodno iznenađenje-ruža. Gosp. Šprajc, ostanite dosljedni jer ste za,ne 10,već1 000 000. Pozdrav slavonka.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)

Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2017 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - mojtvportal.si Moj TV - TV Program za 200+ kanala