Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

U mreži Prvog

1
  • #1
    0 0

    postova:1
    zmari72 @ 1.4.2015. 14:20

    voditelj U mreži prvog je bio bezobrazan zbog prekidanja komentara gledatelja ,a odaje osjećaj političke opredjeljenosti što nije ni malo profesionalno.

  • #2
    0 1

    postova:1
    kzimsek @ 7.12.2017. 8:24

    Poštovani,molio bih da postavite pitanje nekom gostu koji će pričati o zapošljavanju i otvaranju tvrtki i sl.

    Pisao sam svima,toliko da sam dosadan sebi,nisam nikad tražio novac,pomoć ili bilo što a radi se o samozapošljavanju desetak branitelja u početku.Ono što sam ih molio,mislim da je to nacionalni interes,to je da zemlju o kojoj govore da treba iskorištavati,ne da stoji i pretvara se u šikaru,moja majka je upisana u gruntovnicu sa rodbinom,koja ne želi dijeliti zemlju,podijele ili neka im oduzmu,jer oni žele sve za sebe,makar ne obrađuju,osim što nam šume kradu.Taj spis stoji na sudu i stajat će.Ja sam socijala nemam za odvjetnika da podignem tužbu a i to bi trajalo godinama,Jednostavnije je kupiti ali opet treba novac i nači zemlju.Posao imam ,radi se o bio masi,poljeprivreda.Sve ide za izvoz i sve rade stranci,uz to čiste šume itd.Ne razumijem tu politiku.Da to hoću napraviti negdje na zapadu,administracija bi mi napravila i dokumentaciju,i savjetovala,već bi nešto raslo??Pitanje je što je Vladi nacionalni interes??hvala,slobodno objavite

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala