Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

ATP Masters

1
  • #1
    0 2

    postova:1
    matilda sabljak @ 21.3.2014. 18:56

    Plač

  • #2
    0 5

    postova:1
    dilavra @ 18.5.2014. 16:07

    Gdesuvam TV kanali ???????    Pokusavam da gledam   SK1  (tenis is Rima)  ali me vi samo vrtite u krug iako sam se  'uclanio"  u vase korisnike  !? #$@@@##$   Gospodo  moja to izgleda kao cisti  BS  (ako to razumete  a  jos ne znate)   !!!!!

  • #3
    6 0

    postova:711
    gordan @ 19.5.2014. 17:39

    Dragi dilavra, mojtv.hr je stranica s tv rasporedom.

    Ne znam gdje si pročitao da ćeš nakon registracije gledati program?

    Streamanje tv programa bez dozvole je ilegalno. Dozvole koštaju poprilično puno novaca, da ne pričam dalje o troškovima streaminga i nama je tako nešto neisplativo, a pogotovo nuditi besplatno. Ako me razumiješ. Pitaj na vipovim ili ht-ovim stranicama gdje su im tv kanali za besplatno gledanje.

    To što mali Ivica ilegalno streama hbo preko ustreama i embeda kod na svoj blogić, zarađujući 20 eura mjesečno od google oglasa dok ga ne skuže, ne znači da je to idealni poslovni model kojeg bi svi trebali slijediti.

  • #4
    0 0

    postova:3
    axi @ 23.3.2015. 0:07

    Kako se zove komentator na SK, tenis komentira

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala