Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Hrvatska uživo

1
  • #1
    1 1

    postova:1
    ljiljana baić-tihy @ 3.3.2014. 8:09
      Conversation started četvrtak
      Ljiljana Baić-Tihy
      Ljiljana Baić-Tihy

      Poštovani, možda vi možete u ime nekoliko tisuća osmaša provjeriti zašto MZOS: 1. donosi nove kriterije za njihov upis u srednju školu tri mjeseca prije kraja školske godine 2. zašto ukidaju bodove za drugi strani jezik sad kad smo u eu, umjesto da potiču djecu na učenje 3. zašto ukidaju bodove za glazbenu/plesnu školu, a šakom i kapom djele bodove za sportaše 4. zašto tri mjeseca prije kraja šk. godine djeca još nemaju informaciju koja škola boduje ostala 3 predmeta uz mat,hrv i 1. strani jezik 5. zašto im smanjuju izbor programa sa 10 na 6 Ma ima toga još ali da ne duljim sve je napisano https://public.mzos.hr/fgs.axd?id=21438 Situacija je HITNA jer javna rasprava traje do 7.3. Najmanje što MZOS može za te osmaše napraviti je da ostave identične uvjete kao lani i da idućoj generaciji transparentne uvjete postave sa prvim danom školske godine a ne tri mjeseca pred kraj! Nadam se da shvaćate naše ogorčenje, samim tim što valjda 50% roditelja niti ne zna za ove promjene koje su samo osvanule na njihovim stranicama prošli vikend a nije medijski praćeno. Svima nama odraslima je jasno u kako nesređenoj zemlji živimo, ali zar za nečiju neorganiziranost moraju ispaštati djeca koja upisom u srednju školu odlučuju o 4 godine svojeg života?

      Pozdrav!

  • #2
    1 3

    postova:1
    stella židan pehnec @ 7.3.2014. 17:51

    Jesam li sad ulogirana? Još jedamput. Zašto se raspravlja o Karamarku i HDZ-u kad je država u banani, a ne o trenutqačnoj situaciji, ministrima. lošim odlukama, učiteljima i bahatom premijeru koji putuje u Australiju bez ijednog javnog objašnjenja zašto to čini. Pa zar nije dužan reći zašto u najtežem trenutku povijesti Hrvatske putuje  u Australiju, a hne u Njemačku,m Austrčiju, Norvešku, Francusku itd......i

  • #3
    0 0

    postova:264
    filmofil1983 @ 7.3.2014. 20:23

    Jesi, ulogirana si

  • #4
    0 0

    postova:1
    josip mayer @ 15.3.2016. 16:37

    Iskreni Vam pozdrav.

    Dobro je da i Vas imamo

  • #5
    0 0

    postova:1
    maginja @ 20.2.2017. 18:06

    prvi put ovde jli se moze gledat tv uzivo?

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala