Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Nedjeljom u dva

1 2 3 4 5 6
  • #61
    5 4

    postova:128
    mario1505 @ 18.1.2016. 20:48
    Posljedna emisija u kojoj je gostovao bivsi premijer Milanovic je bila sramotna. Kada ce vise maknuti Stankovica i njegovu emisiju? Takvo izivljavanje jednog neznalice i loseg novinara nad gostom ( pa makar bio taj gost jedan Zoran Milanovic) je sramota novinarstva i HRT-a. Ajde brate Aco, šaraj malo!!!!!
  • #62
    4 3

    postova:277
    marlonbrando @ 19.1.2016. 0:18
    #StankovićOut Jednostavno previše ega, moraliziranja, forsiranja, deranja, urlanja, prepucavanja... Gdje je stari Aco?
  • #63
    4 5

    postova:3
    roberta agutic @ 24.4.2016. 12:59

    Ako nešta na HRT gledam to je NU2 . 

  • #64
    4 5

    postova:1
    zločesti zeko @ 4.12.2016. 11:23

    Najveće stranje i shit od emisije. Prgavi voditelj Aco Mutavi je još od davnih dana trebao dobiti otkaz na HRT-u.

  • #65
    0 3

    postova:2
    nikolahorvat @ 27.12.2017. 15:36

    Bravo majstore.

  • #66
    1 1

    postova:2527
    bearfoot @ 28.10.2018. 13:48

    Musić danas kod Stankovića...iako mislim da voditelj neće izvući ništa posebno zanimljivo iz gosta, kao i obično...postaje mi jasno da Stanković opstaje na hrt jer je bezopasan, nitko ga se ne boji i nitko više ne očekuje ništa od njega...glumi opasnog novinarčinu i, kao, izrešetat će on i razotkriti goste svojim pitanjima i znanjem o materiji, a kad tamo kurac....zadnji gost neki dan, Milanović, to mi je i potvrdio...

  • #67
    1 0

    postova:208
    jeremiah @ 13.10.2019. 23:52
    Pedesetosmi put jedni te isti likovi samo uvijek malo stariji, naravno. Al ne i pametniji i mudriji. Čast iznimkama. Rotacija i samo rotacija. Pa ko te više drži. Emisija već odavno prožvakanog formata. Ak ga gledanost drži, onda nek sve ide u pm. Kad nema koga zvat,sam zvrcne Milanovića, Bandića,Pupovca i njima slične po peti put ili iz prašnjavog zapećka iščupa nekog marginalnog aktivista iz “regiona” da nam soli pamet.Oni bi mogli svake nedjelje satima lamentirat i preseravat se do besvijesti ,a ak treba i ko misionari osvještavati nas maloumnike i ukazivati nam na pravi put,jer jebi ga plodno smo tlo.Dok razmišljati svojim tikvama je grijeh.Pravi uzori polupismenim debilima.Tresem se od iščekivanja kakve će umotvorine izletjeti iz njihovih ralja. Još sve to začinjeno samodopadnim, narcisoidnim,bolesno antipatičnim piskaralom kao točka na i.Jel on ikad pogleda koju od svojih emisija? On će nekog razmontirat, moš mislit. Usrali se u gaće. Iz istog su razloga u emisiji kao i on. Samopromocija. Veliku većinu boli kurac za neke više interese. Zar to uopće postoji?S obzirom na način vođenja,emisija se mogla zvat i Nedjeljom u sudnici s Acom. Kak je išla ona uvodna pjesmica srpske emisije u dječjem programu 80ih “Aca je uvek Aca, od napred i od natraške, Aca je uvek Aca, za strance i za naške”. A da,zaboravio Vjetar u kosi. Zanimljivo ko i parenje kornjača. A pretplata kolko ono,80kn.U ovoj našoj,moralno i materijalno devastiranoj zemlji još uvijek ni r od razuma na obzoru.Sve što je bilo dobro sjebali smo,a ono što je moglo biti teško da će ikad više. Dovoljno je na trenutak poslušati neke od tih spodoba pa da čovjek postane svjestan u kakav smo mulj zaglibili. Jedino mi žao onih koji su svojim životima i zdravljem platili ovo naše “blagostanje”. Mi ostali ipak imamo izbor.Stvarno smo Afrika
  • #68
    3 0

    postova:392
    samuraj @ 15.10.2019. 12:32

    Ja se pitam tko više uopće gleda ovu emisiju osim eventualno obitelji, prijatelja ili neprijatelja gostiju. Znači emisija je izgubila svaki kredibilitet, Stanković je potpuno propao kao novinar, iako mi nikada nije bio simpatičan mora se priznati da je nekad i bilo nešto od njega. Sve je to skupa možda i razumljivo jer emisija jednostavno pre dugo traje, ako se ne varam 20 godina. Predugo je to, ljudi su se zasitili, a i za Stankovića je bolje da se ta emisija raspusti i da se primi nečeg novog ako želi spasiti svoj novinarski ugled kojega je srozao.

  • #69
    0 3

    postova:32
    seronja @ 24.5.2020. 17:45

    Napokon neki pametan gost.

  • #70
    0 0

    postova:90
    vesna0210 @ 1.1.2022. 16:25

    Poštovani, molim Vas da u TV programu napišete tko je gost emisije (kao npr. za "5.com s Danielom").

  • #71
    0 0

    postova:95
    noclass @ 2.1.2022. 11:52
    @vesna0210 Imaš na TXT-u i ako se ne varam danas je gost Goran Navojec.
  • #72
    0 0

    postova:7
    exooos @ 30.10.2022. 10:26
    I eto nas 10 godina kasnije od prvog komentara kako Stanković "predugo" traje. @bearfoot daj nam pojasni
  • #73
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 31.10.2022. 10:13
    🤷 No comment 🧸
  • #74
    0 0

    postova:2
    zdravko naletilić @ 2.4.2023. 14:42

    ......goran navojec.....iz  paštete  iskače......njegove  reklame  su  kontraproduktivne....užas....ali  ..očito  se  neke (i)...pale...

  • #75
    0 0

    postova:2
    zdravko naletilić @ 2.4.2023. 14:44

    ...Stankoviću  ...piše  li se zadaća  SA  RUKOM...ili  pak  RUKOM:::::???

1 2 3 4 5 6
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala