Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Gospodin Savršeni

1
  • #1
    5 0

    postova:92
    ichglotztv @ 14.12.2018. 2:33
    Zima je, vani ružno vrijeme i ja umotana u deku ležim na kauču s prehladom. A na news portalima mi stalno iskače taj gospodin savršeni, pa rekoh frendici ajmo zavirit što je to. ..... Izdržale smo 20ak minuta! OMG! Mislim, da nešto debilnije nisam vidjela u životu. Dakle, čovjek glumi gospodina savršenog, a grupica žena glumi da su zaljubljene u njega i nadaju se da će on baš nju oženit. Samo što ima tu nekoliko problema. Problem je, što oni ne glume, odn. glume jer očito je sve izrežirano, ali glume tako loše da već više ne glume. Ili tako nekako. Problem je, što se ovdje dogadja jedno očito ponižavanje i žena i tog momka jer .... alo, ovo podsjeća na podsvodjenje. I problem je, što se to dogadja javno, na tv-u. I što svi sudionici to čine dragovoljno. Zašto? Dajte mi jedan dobar razlog ZAŠTO? Kakvu posluku porati?
  • #2
    2 1

    postova:13
    antivirus @ 14.12.2018. 18:40
    Zaista je nevjerojatno kako se ovako uvrjedljiva emisija može prikazivati na televiziji te je također tužno da se uopće došlo na ideju o nečemu ovakvom. Normaliziranje svijeta u kojem žene trče za muškarcem te ovise o njegovom ukusu i volji zastarjela je praksa koja se nikada nije ni smjela koristit. Bilo da se ove žene stvarno bore za "savršenog" muškarca ili samo glume ova emisija šalje krivu i bezpotrebnu poruku kojoj nije mjesto u stvarnom životu.
  • #3
    2 0

    postova:18
    rapove_kalcete @ 23.3.2022. 21:08
    Skupina dromfulja se bori za gospodinov pekpim! Veoma poučno, preporuka
  • #4
    0 1

    postova:3
    sitcaftan @ 25.4.2023. 4:36

    Šokantno je da se tako podla emisija može vrtjeti na televiziji i tragično je da je koncept koji stoji iza toga uopće nastao. Promicanje zastarjele ideje da bi žene trebale juriti za muškarcima i pokoravati se njihovoj volji praksa je kojoj nema mjesta u modernom društvu foodle.

  • #5
    1 0

    postova:2527
    bearfoot @ 25.4.2023. 15:07
    zanimljivi komentari, ali kriterij je gledanost i zato se sranje vrti, a opet, lako je pogoditi skupinu vjernih gledatelja, i to po, u kontekstu, najvažnijem kriteriju, spolu...
  • #6
    1 0

    postova:392
    samuraj @ 27.4.2023. 22:43

    Meni je najveći paradoks što se takva emisija prikazuje na navodno liberalnoj televiziji prepunoj velikih feministica i "naprednjaka".

  • #7
    0 0

    postova:1
    alexreynolds @ 19.7.2023. 3:45
    Thank you for sharing this information. I just wanted to let you know that I just looked at your website and found it to be very interesting and helpful. I'm looking forward to reading many of your posts
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala