Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Igrači

1
  • #1
    2 6

    postova:258
    alexije @ 22.6.2015. 20:53

    kad misliš da HBO ne može niže, hop (!) on nas iznenadi. ovaj puta s novom komičnom serijom Ballers u kojoj glavnu ulogu tumači hollywoodski superhotie Dwayne Johnson koji nakon spektakularnog i super skupog promašaja San Andreas nastoji iskoristiti svaku sekundu svoje slave da zaradi extra dollar, ali evo vidimo iz priloženog kako mu ide....

    sad glumi ex NFL playera (Miami Dolphins op. a) koji nakon umirovljenja pokušava organizirati svoj život. dosadna, bezvezna prva epizoda, a kako i ne bi bila kad se kamera fokusira maximalno na torzo (goli uglavnom) glavnog junaka koji je čini se okosnica serije. dakle priča o ničemu, a humor? gdje se on skrio? i da, našli su pravu facu da im glumi komičara. 0/10.

  • #2
    5 1

    postova:197
    silkycoco @ 23.6.2015. 16:06

    Gledala sam ovu seriju nakon Pravog detektiva i druge nove, Na rubu. Nažalost, jako loše. Ima serija koje nespretno počnu prvom epizodom, ali ih svejedno želiš nastaviti gledati, ova nije jedna od takvih. Ne znam uopće kako bih opisala pilot, jednostavno sam cijelo vrijeme čekala da epizoda završi i još prije polovice ustvrdila da je neću više gledati.

    Možda, ako čujem da se popravila joj dam šansu, ali mislim da to neće biti slučaj. Šteta.

  • #3
    0 5

    postova:258
    alexije @ 23.6.2015. 16:08

    nema šanse da se taj promašaj popravi, pazi što ti kažem, nikad ništa od ove serije otkazat će je to je samo pitanje vremena. D.J. naprosto nije komičar, a još manje karizmatični glumac, ništa s njim u glavnoj ulozi po meni nije vrijedno spomena.

    epizodu nisam gledao ni 5 minuta. na brzinu sam je prevrtio i bacio u smeće.

  • #4
    3 2

    postova:128
    mario1505 @ 23.6.2015. 22:19
    Sve sto The Rock dotakne, pretvara u zlato. Tako i ovu seriju.
  • #5
    0 3

    postova:258
    alexije @ 30.6.2015. 15:46

    druga epizoda je bolja od prve, malo su se podigli, ubacili malo mesa na kosti, vidjet ćemo šta će bit s trećom. poboljšanje nije zbog D.J. nego zbog ona dva igrača dolphinsa gdje mu onaj nudi $40.000 za broj, a ovaj ga glatko odbija.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala