Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Crno-bijeli svijet

1 2 3
  • #31
    0 0

    postova:1
    vele ćetković @ 25.2.2019. 22:02

    Ovo je nevjerovatno, uništili ste danas sve sa ovim naratiranjem, baš mi je išlo na živce, kao za retardirane! Ma kome treba da mu se opisuju scene koje gleda?!? Katastrofa!!!

  • #32
    0 0

    postova:517
    svrljozvrljo @ 26.2.2019. 21:32

    ...ma to ti ide ovako, na HRT1 ide serija, a u isto vrijeme na HRT3 ide ista epizoda s naratorom za slabovidne, i onda biseri su to pobrkali  !?!?!? Kakvi dripci. Što se tiče kritika na 1 epizodu treće sezone, vrlo intrigantno i šokantno, ali nastavak sezone je stalno u uzlazu ,što se kvalitete tiče. I ja sam se nadao da se serija neće upetljat u domovinski rat, al'je*i ga, nadajmo se najboljem...

  • #33
    1 0

    postova:92
    ichglotztv @ 11.3.2019. 17:01
    Ne uspijem gledat seriju u svom terminu na TV-u, pa sam se ovu zimu odlučila pogledat je na internetu. Ono, od početka do kraja, svaki dan po 1 epozodu. Svidja mi se. Gluma je solidna i likovi su mi simpatični. Priča je "obična", ali mene to ne smeta - ne mora uvijek biti pretjerane dramatike, akcije ili - kako je bilo uobičajeno u Yugo-produkciji - melankolike i depresije. Kroz "Crno bijeli svijet" veselo prolaze mladi uz odličnu glazbu, a stariji se bore sa stvarima koje su obilježile tadašnju svakodnevicu. Da odluče snimati sezone sve do 1991. ja bih ih gledala.
  • #34
    1 0

    postova:228
    atlantiday @ 15.3.2019. 19:43

    Gorlock, i nas je u razredu mlatio drug (niži razredi), jer je biio alkić i u savezu komunista, pa mu nitko nije mogao ništa. Ali volim ovu seriju, u meni budi nostalgiju za Kulušićem, dobrom mjuzom, prvoj ljubavi, baš me peru uspomene i prilično je vjerno sve prikazano. Još kada počnu spikati na šatri, a moji klinci me gledaju u nevjerici i pitaju stvaaarnoooo? Čehle, zurka... nemrem se više sjetiti....Osmijeh

  • #35
    1 0

    postova:517
    svrljozvrljo @ 26.3.2019. 21:03

    ....i završi 3 sezona, o-dli-čno. Romantika, Nostalgija, Patetika,...bijasmo mladi i svijet bijaše crno bijel.

    Svaka čast scenaristima i glumcima i ostalima, serija na nivou.  Sezonu četvrtu, moliću lijepo.

  • #36
    0 0

    postova:9
    perunika @ 12.10.2020. 20:16
    Odlična serija. U to sam vrijeme studirala u ZG i naravno da mi je zanimljivo vratiti se u to vrijeme. Ali ne samo zbog toga. I ja bih četvrtu sezonu
  • #37
    0 0

    postova:131
    void @ 14.12.2020. 21:33

    Nije da ne volim reprizno gledati CBS (osim prve epizode treće sezone), ali WTFCSF večeras? S 01 E 12?

  • #38
    0 0

    postova:517
    svrljozvrljo @ 15.12.2020. 17:16

    ...ovakav kiks na startu glavne dramske akvizicije HRT-a, ne možeš vjerovat,... ???, valjda su dali da smjenu vodi neko preko student servisa !?

  • #39
    0 0

    postova:131
    void @ 8.2.2021. 21:40

    Epizoda 45:

    Osmi putnik je imao pet članova.

1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala