Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Crno-bijeli svijet

1 2 3
  • #1
    1 1

    postova:242
    smarkovi @ 2.3.2015. 18:19
    Imam osjećaj da bi ova serija morala biti dobra.
  • #2
    2 1

    postova:1
    zlatko magić @ 3.3.2015. 12:36

    Predpostavljam da zbog relativnog dugog reklamiranja i prije samog prikazivanja su očekivanja bila prevelika . Nakon prve epizode slijede usporedbe s ovim onim pa se čini da je moglo i puno bolje . Naravno uvijek se može bolje a svakako zbog vremena o kojem se radnja odvija o kojem se puno priča a malo objektivno i bez pretjeranog politiziranja ekranizirano , gledat će se. Pa ćemo vjerojatno još imati ponešto za reći.

  • #3
    3 2

    postova:1473
    buffalobill @ 3.3.2015. 14:28

    domaca serija !? halo !
    drzimo se kulena i cvaraka

  • #4
    3 5

    postova:2916
    gorlock @ 3.3.2015. 22:09

    Prvu epizodu sam propustio, ali budući su danas svi pričali o ovoj seriji odlučio sam pogledati drugu epizodu večeras.

    I moram reći da mi se od ove serije, da oprostite na izrazu sere, što će reći da zorno opisuje to vrijeme od kojeg mi se još više sere.

    Ne ponovilo se nikada više.

  • #5
    2 2

    postova:9
    ctc @ 3.3.2015. 23:59

    Alooooooooooooooooo, serija o zabranjenoj ljubavi i onoj ljubavi koja je nemoguća zbog razlike između klasa! Što ne valja? Patimo svi zajedno.... Zagreb, 80-e, rock n' roll pa daj me nemoj zezati. Sve valja! :D

  • #6
    1 6

    postova:2916
    gorlock @ 4.3.2015. 0:21

    Ma za čim iz tog vremena patiš?

    Fuj, kad se samo sjetim kako su u školama drugovi i drugarice mlatili djecu (pa i mene kao dijete), a da ne pričam dalje.....

    Kako su mi usadili u glavu: daj mi majko iglicu i crvena konca da sašijem titovku i ostala sranja, danas kada postajem pionir dajem časnu pionirsku riječ..... fuj

    Mogao bih tražiti dijagnozu PTSP za vrijeme proživljeno u ex YU ....

    Vrijeme kada se nisam smio izjasnit kao HRVAT - već kao jebeni Yugoslaven........

    No dobro to je iza nas.

    Kao što rekoh serija vjerno prikazuje događaje iz tog vremena osobito vojnički život i zbog toga bih mogao reći da će možda biti dobra.....

    Ali čini mi se da je zamišljena da potakne narod osobito one yugonostalgičare kako im je nekada bilo dobro Mršti se

    Glazba u seriji je neka druga priča.....

  • #7
    6 1

    postova:17
    asimo @ 4.3.2015. 2:12

    Nisi se smio izjasniti kao Hrvat? Ma ajde? Jebiga, to onda ima više veze s tvojim kukavičlukom nego s vremenom i državom s obzirom da se skoro pet milijuna ljudi u Jugoslaviji izjašnjavalo Hrvatima. A nešto se ne sjećam i da se djecu masovno mlatilo po školama. Ja sam, recimo, završio osnovnu i srednju prije devedesete i nikad nisam vidio da je neki nastavnik udario učenika. Ako ti u ovoj  benignoj serijici vidiš neke skrivene političke motive, onda te taj tvoj PTSP stvarno dobro trese...

  • #8
    4 3

    postova:2527
    bearfoot @ 4.3.2015. 9:36

    nisu te dovoljno mlatili.....zato si ispo takva pičkica....u stvari, ako "nisi" smio reć da si HRVAT uvijek si i bio pičkica.....

  • #9
    3 5

    postova:2916
    gorlock @ 4.3.2015. 10:07
    Ja sam se uvijek izjašnjavao kao Hrvat, i Bogu hvala nemam ptsp. Imam na tisuće svjedoka tog vremena koji su bili mlaćeni, generacije učenika. A vi koji ne znate za takve stvari a živjeli ste u tom vremenu i nikada to niste niti vidjeli, ste ništa drugo nego lažljivci. Vama je taj sistem bio dobar, a roditelji su vam bili komunjare pa ste bili zaštićeni. Nadam se da će i takve stvari prikazati u seriji, jer to se događalo.
  • #10
    7 1

    postova:242
    smarkovi @ 4.3.2015. 11:18
    Gorlock zaista te žalim jer imaš velikih problema.
  • #11
    3 2

    postova:2527
    bearfoot @ 4.3.2015. 14:40

    ne samo da si pičkica nego si u glup ko kurčić...ne mislim time da smo mi ostali ovdje posebno pametniji, jer se ja tada ne bih dao uvući u ovu jalovu diskusiju, ali, druže stari, u ovom slučaju mikron razlike jednak je svjetlosnim godinama...ni "Bog" ni "hrvati" tebi ne mogu pomoći, a opet, ne mogu nikome od nas....

  • #12
    1 6

    postova:2527
    bearfoot @ 5.3.2015. 14:47

    politika je najvažniji aspekt života svakog čovjeka...što prije to shvatimo bit će nam bolje...ako želimo živjeti u demokraciji...kad 100% birača izađe na izbore živjet ćemo u raju, što god to kome značilo, drugim riječima, u teoretskom komunizmu, svakom prema potrebama kakve god mu bile dok ne utjeću negativno na druge ljude i društvo u cjelini...

    gledao jučer, valjda drugu epizodu,,,na nivou hrvatskih sapunica, ni bolje ni lošije...muzička pozadina ne može popraviti netalentiranost autora i glumaca

  • #13
    2 1

    postova:2527
    bearfoot @ 5.3.2015. 16:29

    gdje i mamić, samo sam ja izvlačio novce iz jedne druge hrv firme, ne iz Česme.....

  • #14
    5 1

    postova:2527
    bearfoot @ 5.3.2015. 16:51

    glupo je da se ja, kao medvjed na ovom portalu uzdižem iznad tebe ili nekog drugog ovdje, jer da sam imalo pametniji ne bih ovdje gubio vrijeme, ali ti , kao ni velika većina ljudi ne razumije koncept političkog angažmana kao socijalne kategorije kojom svatko od nas sudjeluje u kreiranju okruženja u kojem živi, počevši od skupštine stanara u zgradi...."100% izlazak na izbore" znači da je svima stalo do vlastitog života i do života svoje djece, vlastite dobrobiti i dobrobiti svojih susjeda, rodbine, prijatelja, svih bližnjih, dobrobiti svoje države u koju se svi kunemo, naročito hrvati,

    znači da živiš društveno svjestan život svaki dan cijeli dan ne samo na dan izbora, znači da prvo sebe kriviš što je loše u društvu i u državi jer si gledao pljačku tog društva i osiromašenje svoje države a nisi ništa poduzeo godinama, desetljećima, i još mnogo toga što moj medvjeđi mozak ne može artikulirati...i dok god ljudi ne shvate koju moć im daje demokracija, iako ta moć ima svoju cijenu u vidu osobne žrtve, meni i mamićima ove države će biti dobro...mi ćemo i dalje šišati ovce i zarađivati na njihovoj gluposti, a ovce će i dalje krivit tamo neke političare koje su sami izabrali i trpili svo vrijeme

  • #15
    2 3

    postova:2916
    gorlock @ 5.3.2015. 17:35

    Bravo @međede slažem se s tvojim zadnjim postom u cijelosti.

    I dodajem da je sposobnost pojedinca da se adaptira i uklopi u okruženje jedan od glavnih čimbenika.

    Baš kao što se riba prilagodi novim uvjetima u akvariju.

    Preživio sam mnoge sisteme i preživljavam vrlo uspješno.

    A što se tiče serije - smeće teško kao i vrijeme koje opisuje.

    Glazba iz tog vremena je nešto drugo, najbolje rock kompozicije su nastale kao revolt prema nečemu, a tada prema sustavu u kojem su živjeli.

    A što se tiče mene u društvu, dat ću sve od sebe da se to vrijeme više nikada ne vrati.

1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala