Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Pravi detektiv

1 2 3
  • #1
    2 0

    postova:2
    hapiga @ 19.1.2014. 22:43
    Pocetak obecava.
  • #2
    7 1

    postova:197
    silkycoco @ 23.1.2014. 9:34

    Ekipa, što kažete? Gleda li netko?

    Nisam znala da je McConaughey tako odličan glumac. Pamtim ga po sladunjavim komedijama zbog kojih mi je bio iritantan. Ali ovo... i Woody je super, ali MM rastura.

    Zanimljiva radnja u svakom slučaju, meni nažalost prespora, ali serija mi se sviđa. Posebno karakterizacija Woodyjevog lika 

  • #3
    5 0

    postova:158
    fantasma13 @ 26.1.2014. 13:37

     McConaughey je zvijer ! Čudi me da neki tek sad to otkrivaju...

  • #4
    5 0

    postova:4
    deadmau5 @ 27.1.2014. 13:03
    Matthew je jedan od najboljih glumaca ikada :) serija je premoćna !
  • #5
    3 1

    postova:2
    ntkh @ 13.2.2014. 22:58

    Savrsena serija, 4-epizoda nevjerovatna :OO

  • #6
    7 1

    postova:1
    ivana zlatarić @ 9.3.2014. 11:03

    Opsjednuta sam sa serijom od prve epizode, stvarno je nesto posebno, redateljski je savrseno izvedeno, a o glumcima ne treba vise pricati :) zanima me kako ce izvesti iducu sezonu sa novom pricom.

    Na blogu sam napravila kostim/makeup look inspiriran serijom, bas me zanima da li se fanovima svidja :D

    https://www.roseybelle.com

  • #7
    8 1

    postova:1130
    mario @ 14.3.2014. 20:11

    Konačno pogledao. Oduševljen. Primjetio sam da fanovima ne odgovara kraj ali imo baš paše... pogotovo uz Cohleovu filozofiju.  Jedina serija u kojoj sam u svakoj epizodi pogledao intro do kraja. Čista petica.   (Još da je soundtrack negdje iskopati).

     @ivana -  fora kruna... samo ti još rogovi fale XD

  • #8
    6 0

    postova:51
    sienna @ 31.3.2014. 13:03

    Odgledala seriju u jednom dahu. Fantastična je, a McConaughey je zaista briljirao u svakom pogledu. Serija je izvanredno snimljena, a dugo dugoooo mi se nije dogdilo, kako je @mario napisao isto, da sam gledajući svaki epizodu pogledala tj poslušala uvodnu špicu od početka do kraja. Preporuka onima koji nisu gledali.

  • #9
    3 0

    postova:197
    silkycoco @ 31.3.2014. 14:28

    Da, uvodna špica je savršena. Pjesma je savršena. Ne možeš je preskočiti, a u glavi mi se i sad ponavlja 'CREOSOTE' makar tu riječ nisam niti jednom dotad čula.

  • #10
    1 0

    postova:1130
    mario @ 31.3.2014. 18:37

    Creosote - an oily liquid having a burning taste and a penetrating odor, obtained by the distillation of coal and wood tar, used mainly as a preservative for wood and as an antiseptic.


    Ja sam cijelo vrijeme kontao da kaže Creole - kao Louisiana i to xD

  • #11
    0 0

    postova:197
    silkycoco @ 31.3.2014. 20:15

    Kad nam je svima (ili barem nama trima) theme song tak super, podsjetimo se! Nikak da nađem verziju di se vide lyricsi, ali može se izguglati. :)

    Što je najbolje, ovo je neki produženi intro, barem meni! Odličan!

  • #12
    7 2

    postova:256
    karter @ 2.4.2014. 12:57

    Nakon odgledane prve sezone imam malo podvojeno mišljenje u svezi sa ovom serijom. Možda su krive odlične kritike, oduševljenost mojih poznanika istom i općenito oduševljenje valjda svih koji su odgledali ovu seriju. Kao prvo serija je izvrstna međutim epiteti kao remekdjelo, najbolja serija od vremena žice i sopranosa jednostavno po meni ne stoje.

    Serija je započela vrlo obećavajuće, groteskno ubojstvo, tajanstven lik mcconaugheya, zanimljiv pristup sa tim prepričavanjem događaja ostarjelih detektiva. I tako serija odlično funkcionira do kraja 5. epizode ako isključimo određenu dozu preglumljivanja mcconaugheya i malo pretenciozne filozofske scenarističke provale. Mislim da je vrhunac serije maestralno snimljen ali i možda malo usiljen s obzirom na sporost radnje, obračun onih bajkera s crnim dilerima, zbilja efektno napravljen snimljen gotovo u jednom kadru. Obračun s Ledouxima koji slijedi je također dobar, kao i scena s onim drvom kao prikaz prolaska sretnih vremena i odrastanja hartovih kćeri. I tu je negdje serija trebala završiti, naravno sa manjim modificiranjem radnje. Od toga trenutka sljedi u neku ruku ponavljanje svega ispočetka i mislim da je tu scenarist već malo izgubio inspiraciju. Kraj možda s obzirom na sve nije zadovoljavajući te mislim da je lik mcconaugheya rebao drukčije završiti, i zasigurno svi krivci i okolnosti ubojstva nisu utvđene što nije ni loše, međutim nekako nakon kraja imao sam dojam kako svih tih osam epizoda nisu zadovoljavajuće zaokružene. Tako završne epizode po meni kvalitetom nisu ispunile izrazito obećavajući početak serije. Međutim serija je tipična HBO-ova spora, kompleksna, dobro odglumljena i izrežirana (pogotovo je odlična ideja smještaja radnje u one močvarne gotovo gotičke predjele južne louisiane koja daje još mračniji štih cijeloj seriji i nagovještava užase koji se događaju). Unatoč nekim stvarima koje mi se nisu svidjele definitivno jedna od najboljih serija u zadnje vrijeme. Zbilja me zanima kakav će koncept biti druge sezone. 9/10

  • #13
    3 0

    postova:35
    nix191 @ 11.10.2014. 22:33

    odlicna serija,nisam mogao skinuti oci sa nje, samo zelja za jos jednom epizodom i jos jednom i tako do kraja.

  • #14
    3 0

    postova:2
    zoja marijica @ 29.12.2014. 14:04

    Ovo je najbolja serija na ovom popisu, ne mogu vjerovati da ste stavili Mentalista ispred ove serije, vjerovatnoje  ljudi nisu gledali. Predobra!

  • #15
    1 5

    postova:1473
    buffalobill @ 9.2.2016. 23:41

    urbi et orbi ! ovo je nabolja serija  (sezona 1) bez ikakve konkurencije zadnjih 10-ak godina
    ajde dobre su jos i utopia.rectify ,top of the lake , in the flesh i fargo /sezona 2),to je sve do max 10/12 epizoda
    rectify 4 sezone !?

1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala