Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Baka priča najljepše priče

1
  • #1
    2 0

    postova:1
    mirela mickeyy djak-neđak @ 16.1.2014. 20:02

    Nije vam baš dobra baka. ;(

  • #2
    2 0

    postova:242
    rosinante @ 16.1.2014. 20:37

    moram se složit..čita gore nego neka djeca iz osnovne škole..nema točke, zareza...nema emocija..

  • #3
    2 3

    postova:2916
    gorlock @ 18.1.2014. 19:10

    Baka je toliko umjetna da je moj sin pitao da li je toj baki dobro ????

    Na moj potvrdan odgovor, pitao je pa zašto onda tako čita, zašto tako priča priče ??

    A što reći djetetu, na komičan način sam mu objasnio da je to ROBO_BAKA i da zato tako čita.

    Djete se razvalilo od smijeha i RoboBaka je postala zanimljiva, smije se, sluša ju, ispravlja, svađa se s njom, većinu priča je već čuo ili je gledao crtić. Uz njega se i ja odvalim od smijeha.

    Je da nije lijepo svaki puta se sprdamo sa RoboBakom, ali njegova percepcija bake je takova da ju smatra umjetnim likom, kao nekog od likova iz crtića.

  • #4
    1 0

    postova:1
    farabuto @ 15.2.2014. 13:30

    Maknite više tu iritantnu babu sa iritantnim i bez emocija glasom.Ta ženetina je totalna katastrofa a još je veća katastrofa onaj koji je dopustio da se pojavi na televizi.Mora da su opet rodijačke veze radile eh, ehPlač

  • #5
    1 1

    postova:242
    smarkovi @ 16.2.2014. 8:34
    Dobro zamisljena emisija ali los odabir osobe koja glumi baku
  • #6
    0 0

    postova:1
    berny sinara wesker @ 5.3.2014. 11:47

    ovako zamisljeno je to okej ali se baka uopce niti ne smijesi sva je ozbiljna kao da nama odraslima cita a ne klincima...Nemozes ti biti ozbiljan ako citas djeci -.-

  • #7
    0 1

    postova:204
    iwax @ 5.3.2014. 14:07
    Majko moja mila!Ili bolje:Babo moja mila
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala