Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Milost

1
  • #1
    3 2

    postova:22
    leonessa @ 16.12.2013. 18:35
    Nema bolje serije od Milosti ove!!!!!! NAAAAAAAAAJJJJJ!!!!!!!
  • #2
    4 3

    postova:2
    pandika @ 19.12.2013. 13:31

    ŠutiStrašno! Dosta mi je tih serija, bili naših bilo turskih. Dajte nam filmove u pristojno vrijeme: 21h, recimo, a može i ranije. Mi zaposleni moramo se rano ustati, a umerovljenici, studentarija i domaćice, neka poslije filma gledaju seriju. Stvarno je dosta prikazivanja gl.... serija.

  • #3
    1 1

    postova:3
    karolina žigman @ 1.1.2014. 18:26

    Jako  lijepa serija .....Stvarno imaš kaj pogledati kako je nekad bilo , nama je to sve strano....i vjerujem da je nekima se nesviđa....Smije sePoljubac

  • #4
    3 2

    postova:8
    roger @ 1.1.2014. 20:33

    Još jedna turska sapunica. Ju-hu, jupi.

    Dolaskom turskih sapunica na male ekrane, TV je postao najveći neprijatelj gledateljima muške populacije.

    Uredništvu TV programa (RTL & NOVA) želim sretnu jebenu Novu godinu.

    Anani sikim !!

    Eto, potrudio sam se naučiti koju riječ turskog.

  • #5
    3 4

    postova:3
    ivana @ 28.1.2014. 18:51

    Inače ne gledam turske serije, ali dala sam šansu ovoj, pogledavši samo prvu epizodu... i od tada, nema dana emitiranja kada je ne pogledam. Čista zaraza! Doznala sam da je napisana prema romanu "Bludno smeđa" Hande Altayl koji jedva čekam pročitati (iako uvijek prednost dajem knjigama, stoga puno od nje očekujem). Sviđa mi se što radnja isprepliče prošlost i sadašnjost, i to na, vrlo realan način nama gledateljima. Da ne govorim o ljubavi između ovo dvoje glavnih likova.. osjeti se toliki naboj među njima, da poželim da budu zajedno i u stvarnom životu. Svima toplo savjetujem, ako ste slobodni od 21:15 do 22:15, pogledajte ovu prezaraznu seriju, ako ne možete u ovom, postoji repriza u jutarnjem terminu. enjoy Namiguje

  • #6
    3 6

    postova:21
    markobaco @ 28.1.2014. 19:09

    "ivana" čisto informativno me zanima, koliko te Nova tv placa da ides okolo po forumima i reklamiraš ovaj turski drek???

  • #7
    4 4

    postova:3
    ivana @ 28.1.2014. 19:24

    hahaha baš si me nasmijao "markobaco" plaćaju me isto toliko koliko i tebe da pišeš provokacije okolo  po forumima. A čisto informativno. Nisam došla na to da sa svojim magisterijem i znanjem zarađujem pišući komentare po internetu, a uostalom, svatko svoje slobodno vrijeme troši kako želi. Ugodno večer Namiguje 

  • #8
    4 4

    postova:1
    anelej222 @ 28.1.2014. 20:51

    Ivana, dajem ti podršku i potpuno se slažem s tobom. Mene ne da je serija oduševila s prvom epizodom nego sam samo vidjela reklamu i znala da to moram pratiti. U prilog tome ide i čuđenje svih mojih prijatelja koji znaju da se kod mene ne propušta Liga prvaka, niti se prate bilo kakve sapunice. "Jel još gledaš ono?" pitaju me "znaš, uskoro počinje Liga prvaka". Glavna glumica u mladosti podsjeća na malu Aryu iz Game of Thrones, a ne sjećam se kad sam se zadnji puta toliko uživila u neku seriju od davno prikazivane "Ally McBeal." Od mene same pohvale i vjerujem da ću se primiti knjige nakon što završi, tako da ti hvala na toj informaciji.

  • #9
    5 5

    postova:711
    gordan @ 28.1.2014. 21:10

    "Ivana" i "anelej222"  - reklamiranje ti je na razini proizvoda kojeg reklamiraš. Mogla si se bar malo potruditi da ne bude toliko očigledno. Jedan post ukupno ti daje dodatno na vjerodostojnosti Plazi jezik. Magisterij očito nemaš iz gerila marketinga

  • #10
    3 2

    postova:3
    ivana @ 29.1.2014. 12:54

    Ljudići chill out Poljubac  ne mislim se s vama raspravljati jer niste "reklamatori" hahahhahah Cool

    anelej222, razumijemo se Osmijeh vidim da imamo isti ukus za serije, Ally McBeal obožavam, redovito sam je pratila u vrijeme emitiranja, a nedavno sam si skinula svih 5 sezona, za dušu Namiguje Narin i Ally imaju dosta sličnosti (uz to što su obje odvjetnice).

  • #11
    3 3

    postova:45
    crocop97 @ 30.1.2014. 8:53

    ti ovaj shit nazivaš serijom?

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala