Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Twin Peaks

1
  • #1
    0 0

    postova:71
    lily7 @ 29.4.2013. 13:07

    "Twin Peaks" se prikazuje na "Zone Romantica"??  :/

  • #2
    0 0

    postova:158
    fantasma13 @ 17.10.2013. 23:26

    druga slika u galeriji totalni spoiler, lol..

  • #3
    3 1

    postova:31
    petar aničić-tokić @ 24.2.2015. 0:06

    Fire walk with me :D

  • #4
    3 4

    postova:1473
    buffalobill @ 17.9.2015. 13:59

    iako se moze gledati i danas,vrijeme ga je dobrano nacelo pa me na trenutke podsjetio na santa barbaru

  • #5
    1 2

    postova:422
    jana_banana @ 17.9.2015. 14:52

    uz najbolju volju - to više nije to...

  • #6
    0 1

    postova:4
    adriana purić @ 18.9.2015. 13:02

    Pratila sam još u osnovnoj tu seriju,sada mi je tako drago da su je opet stavili,jedna od najboljih svih vremena!

  • #7
    0 0

    postova:131
    void @ 4.7.2016. 18:37
    Audrey Horne ima i svoje kultno sljedbeništvo. :o) metal-archives.com/bands/Audrey_Horne/108870
  • #8
    1 0

    postova:392
    samuraj @ 25.8.2016. 12:05

    Napokon i ja pogledah tu nekad tako slavnu, a danas kultnu seriju. Priklonio bih se onoj strani koja tvrdi da ju je ipak malo načelo vrijeme, iako ni sam neznam dali je to zapravo dobro ili loše.

    Pošto sam još prilično mlad nisam je pratio u vrijeme dok je bila popularna, pa mi iz današnje perspektive izgleda nekako potrošena i zapravo ne previše orginalna. No u vrijeme dok je prikazivana ona je svakako bila nešto novo i osvježavajuće. I upravo tu leže njezin značaj, jer mnoge današnje serije imaju sličnu radnju - mala i mirna sredina, pa onda neko ubojstvo, pa onda još jedno ubojstvo i niz nemilih događaja. Zapravo radnja 90% današnjih serija. Za razliku od današnjih serija fali joj neke bolje i primamljivije atmosfere, a i nekih tehničkih kvaliteta. Ono što je mnogo bolje a ujedno je i najbolji dio serije to su definitivno likovi. Tako precizno, kvalitetno i duboko okarakterizirane likove u današnjim serijama se neće moći vidjeti. Ista im je pak mana dosta slaba priča. U ovoj seriji stvarno ima malo previše banalnih stvari tipičnih za Lyncha i njegove fantazije o borbi dobra i zla. Kraj serije nije mi se svidio, prejeftin i nemaštovit.

    Prva sezona zasigurno je bolja od druge i to ponajviše zbog viška nadnaravnih elemenata u drugoj sezoni kao i zbog skretanja s glavne radnje. Moj konačan zaključak bi bio: solidno, ali očekivao sam više.

  • #9
    2 1

    postova:1473
    buffalobill @ 25.8.2016. 12:36

    da,u ono vrijeme nije bilo hiperprodukcije,a serija se gledala na tv programu, i bila je definitivno nesto novo do tada nevidjeno,zivjelo se s njom,ona mantarjuca glazba,pomaknuti likovi,gotovo nadrealni ambijent i na kraju ali ne i manje vazno,gledali su ju svi, u isto vrijeme
    a danas kao sto kazes ima toga,modernijeg,boljeg itd

  • #10
    2 1

    postova:131
    void @ 25.8.2016. 17:53

    Meni je baš po guštu što je serija u drugoj sezoni ekspandirala u sferu "nadnaravnog". Time je dobila na zanimljivosti, višedimenzionalnosti, pokazalo se da tu ima potencijala za daljnju razradu priče. A u pogledu nadnaravnog, kao što je nekome tko nije doživio takvo iskustvo teško povjerovati da je nešto takvo moguće, vjerojatno je i onima koji smatraju da su ga doživjeli, nakon početnog šoka teško shvatiti da se nešto slično ne događa i drugima.

    Inače mi često i pretjerano inzistiranje na nekakvom campu i groteski kvari kvalitetu serije. Draže bi mi bilo da su se više naglasili neki inteligentniji, lucidniji, emotivno snažniji vidovi priče, jer je upravo najviše zahvaljujući njima i antologijskoj glavnoj temi "Falling" serija postala toliko upečatljiva, omiljena, karizmatična, kultna.

    Vrhunac serije, naravno - toliko često spomenuta i najavljena Black Lodge. U kontekstu priče i sudbina likova, svakako neki od najmoćnijih dramatskih prizora koje sam vidio na televiziji / filmu, istodobno beskrajno sinistralno i tako duboko tužno... Na to se nadovezuje i sam svršetak, koji je postavio veoma visoke kriterije budućem nastavku. No, kad su se autori već odvažili, ukoliko drže do svog rada, jedina logična pretpostavka je da za nove epizode imaju jako, jako dobar razlog...  

  • #11
    0 0

    postova:517
    svrljozvrljo @ 19.4.2017. 22:10

    !!!! Nakon što se pogleda serija (dvije sezone) ,mora se pogledati film Fire walk with Me. Film je napravljen da se bolje skuži serija, naime Lynch je uvijek u svom filmu i ako niste u sličnom stanju, teško Ga je skužit...

  • #12
    2 0

    postova:17
    jperica @ 21.4.2017. 8:59

    Galerija zgodnih sinjorina i omamljujuće muzike.

  • #13
    1 0

    postova:228
    atlantiday @ 22.4.2017. 21:06

    U toj seriji sve je bilo lijepo, snoliko, tajanstveno... naprosto se nisu propuštale epizode. Lijepi glumci, pomaknuta radnja... tko je ubio Lauru Palmer... Veselim se i mogućnosti nastavka, ako sve ostane po uzoru na original (u modernijoj verziji, naravno), mogla bi to biti prava poslastica.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala