Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Deadwood

1 2
    3 2

rorschach @ 3.2.2013. 12:31
    Kako to da ovako dobra serija nema ni jedan komentar. Ovo je odlicna i jako realisticna serija. Nasilna i puna profaniteta bas u stilu hbo. Svidio mi se ovako mracan prikaz old westa i kauboja te kako je zlatna groznica utjecala na ljude. Nedavno sam vidio clanak da je tarantino koristio scenografiju iz deadwooda za django.
    2 0

pandaboy @ 11.8.2013. 14:08

Slažem se rorschach.. ova bi serija trebala dobiti više pozornosti.. Osobno jedna od mojih najdražih :) 

4 2

rorschach @ 11.8.2013. 14:36

Deadwood je odlična western drama serija. Počevši od odlične produkcije pa do krajnje realistične scenografije i kostimografije.

Izvanredna gluma je ono na šta posebno treba obratit pažnju,pogotovo na glumu iana mcshane kao ala swarangena.

Deadwood se bavi brojnim problemima kao šta je divljaštvo uzrokovano bezzakonjem,širenje bolesti zbog ljudske gluposti,korupcijom,rasizmom, prostitucijom i čak politikom pošto deadeood nije bio dio amerike, i naravno prikazuje mračnu stranu zlatne groznice te kako su oni koji su prodavali opremu za kopanje i vlasnici saloona bili jedini koji su se obogatili uz manje iznimke među kopačima.

Deadwood je mračna,brutalna i krajnje realistična serija koja zaslužuje više pozornosti. 10/10

0 1

semir salihović @ 11.12.2015. 17:12

I ja se potpuno slazem s tobom, rorschach :)

0 3

buffalobill @ 21.4.2017. 16:08

ono sto kronicno nedostaje u ovoj seriji je element humora,u tom pogledu je ona scenaristicki veliki fail,ta smrtna ozbiljnost je bezivotna i jadna, siguran sam da ju nisu napisali bas previse inteligentni ljudi, ili su po pitanju duhovitosti jaaako zakinuti

2 0

mario @ 21.4.2017. 20:24

Nisu tu scene sa Wuom i Alom funny? Meni su njihovi razgovori uvijek urnebes.. dvije riječi znaju od kojih je jedna psovka Šuti Richardson mi je isto zabavan bio kao i tupasti Johnny.

0 2

buffalobill @ 21.4.2017. 20:49

a gle,tek sam pogledao 5 epizoda prve sezone tako da su to prvi dojmovi,nije mi dosad bilo nista smijesno ali budemo vidli, pri tom ne mislim na onaj glupavi humor western komedija iz 50-tih i 60-tih,nego onako nesto zivotno,otkaceno, u stilu brace coen,za sad toga nema,a glavni krivac je valjda taj david milch

3 0

pandaboy @ 22.4.2017. 12:06

Pa daj onda barem napiši humorni komentar, nemoj da i on bude smrtno ozbiljan :D

1 3

buffalobill @ 22.4.2017. 12:42

pa ne mogu na silu ni po narudzbi, e sad si me  izazvao i napisacu sta stvarno mislim o seriji,a to je da je precjenjeno sra*je,scenaristicki,rezijski i velikim dijelom glumacki,ali posto sam u deficitu sa serijama, sam sebe uvjeravam da nije losa,a sto se tice scenografije i kostimografije i slicnog, a i inog ,Taboo je remek djelo za ovaj jad, a mislio sam da je Taboo tako tako
    evo sad sam sam sebi zgadio seriju i stacu sad gledat!?! Hannibala? na kojem sam pao u prvoj ili Breaking bad  na cetvrtoj epizodi? to ide tebi na dusu

4 0

pandaboy @ 22.4.2017. 13:08

Pa onda tako odmah reci! Ne moraš tu nikog zadiviti ublažavanjem :D Ne sviđa ti se i bok, no big deal...ni prvi ni zadnji

Zašto se tjerati da se pogleda film/serija reda radi, kada se to isto vrijeme može iskoristiti kvalitetnije gledajući nešto što se čovjeku više sviđa. Ovako to postane samo utrošeno vrijeme.
    Usput, Hannibal je otkazan nakon 3. ili 4. sezone, čisto da si upozoren.

Ma može, svašta ide već meni na dušu, bit ću martir mojtv-a za sve pogledane serije i filmove koje se nekome ne sviđaju, nosit ću to kao medalju besčasti!

1 3

buffalobill @ 22.4.2017. 13:21

bez brige,pogledacu deadwood do kraja,pa i hanniballa,nemam bas neke visoke krirterije,ako ti kazem da sam gledao Stranger things sve ti je jasno,jedino mjerilo mi je da se serija ne vuce u beskraj

3 0

pandaboy @ 22.4.2017. 13:27

Hej, tvoje vrijeme, koristi ga kako god želiš :)

btw 2, "Deadwood" je isto bio otkazan pa također nema kraja, a sad što će biti s filmom i kada, tko bi znao...

Ja serije baš i ne pratim, to mi je previše investiranja u nešto što s vremenom često postane ili prerastegnuto ili padne u kvaliteti...osjećam se onda samo prljavo nakon takvih realizacija, poput ovisnika o sapunicama...čast izuzecima ofc

0 3

buffalobill @ 23.4.2017. 6:14

Deadwood definitivno treba pogledati,ali zato da vidis kako su Chance,The missing,;The night of;Goliath,pa cak i Taboo,Billions i Westworld dobre serije
    @pandaboy -  sve ove koje sam nabrojao nisu sapunice,mozda samo Billions spada u tu kategoriju,kratke su,maksimalno do dvije sezone, i nisu gubitak vremena
    usput  ni   ja nisam gledao serije do nedavno,poceo sam na nagovor

0 3

buffalobill @ 28.4.2017. 12:41

i dalje sam na kriznom putu,u seriji se nista ne dogadja, nesuvislo nebulozni dijalozi,ali imam dojam da se cijela ta ekipa mediokriteta od scenarista,preko glumaca do redatelja dobro zabavlja,a onaj Bullock bozesacuvaj glumi kao los natruscik,katastrofa ali gledam i dalje,valjda neki bizarni mazo flagelantske geneze za koji nisam ni znao da imam..
    mozda zvuci pretjerano, ali ljut sam jer sam zaveden dobrim kritikama i vecim ocekivanjima

0 2

buffalobill @ 6.5.2017. 11:35

... znam da spamam ali moram se ponovo osvrnuti na seriju koju kao i dalje gledam,iritantno psovanje i povremeni divlji seks,Bullock stalno siri oci kao zene kad zavode,Ian Mcshane  uglanom izgleda kao one uznemirujuce fotografije na cigaretama,ali jedno moram priznati,ne postoje tablete za spavanje koje imaju takav ucinak kao ova serija,to bi trebalo patentirati

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)

Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2017 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - mojtvportal.si Moj TV - TV Program za 200+ kanala