Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Zvjezdane staze: Deep space nine

1
  • #1
    1 2

    postova:416
    taurus @ 26.1.2013. 22:43

    Rekao bih nakon TNG-a najbolja Star Trek serija,ne računam originalnu koju sam najmanje gledao.

  • #2
    0 3

    postova:3
    jedigovna john @ 26.1.2013. 23:03

    orginal nije picard nego James T. Kirk kojeg glumi william shatner

  • #3
    0 0

    postova:271
    sebulba @ 27.1.2013. 15:37

    e sad ne bih se mogao odlučiti koji serijal mi je najjači, svaki ima ono nešto zbog čega je star trek ono što je:

    Enterprise – možda mi je i najbolja, obuhvaća nastanak federacije, odlična sezona s xindima i definitivno najbolja butra star treka t'pol( ne nisam zaboravio sedmu)

    Voyager – možda imaju najbolju priču, bačeni 70 000 svjetlosnih godina ili kolko već od zemlje i prepušteni sami sebi, dobra priča

    Deep Space – u početku me živcirala tamo neka stacionirana postaja, ali i tu su se pojavili karadasijanci, klingonci, dominij i famozni neuništivi odo, mutkaroš Qvark

    STNG - e nisam baš njihov fan, ali jbg najjači kapetan i data, ali i iritirajući wesley crusher(jaoooooooo lika)

    Orginalni star trek – joj uvijek sam sprdao taj serijal i nikad ga shvatio ozbiljno, oni kostimi čudovišta, pa svaku 5. epizodu sretnu planetu na kojoj su nacisti, pa tuča ala j.t.kirk, al opet nije ni taj serijal za bacit

  • #4
    0 2

    postova:1
    mgrdasi1 @ 19.7.2013. 20:45

    Imam mnoge epizode snimljene i mislim da je do sada ovaj dio serijala najbolji i odlično se uklapa s ostalim serijalima.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala