Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Besramnici

1
  • #1
    2 1

    postova:341
    hitman_4 @ 15.8.2012. 1:52

    fino,fino justified i shameless se vrte na doma tv-uSmije se 

  • #2
    1 1

    postova:560
    crnisokol @ 15.8.2012. 10:05

    jep..konačno su stavili nešto novo na program nakon raznih repriza Cool

  • #3
    1 1

    postova:2
    ceki263 @ 23.8.2012. 22:54

    oke oke , zasto vise nema te serijee , sad je neka opasna igra u 23:00 . Lol pre losee

  • #4
    0 1

    postova:2
    ceki263 @ 23.8.2012. 22:55

    oke oke , zasto vise nema te serijee , sad je neka opasna igra u 23:00 . Lol pre losee mViče

  • #5
    0 1

    postova:560
    crnisokol @ 24.8.2012. 10:28

    Možda jer su gotovi s prvom sezonom Smije se

  • #6
    3 3

    postova:4
    lucky95 @ 28.8.2012. 20:15

    Zar mislis da su vec gotovi sa prvom sezonom??? Ako jesu šteta,znate li možda kada pocinje "druga sezona" ??? 

    Zanima me zato što je to prva serija koja ubiti prikazuje što se sve događa u svijetu,jest da oni sve to prikazuju kao normalu ali kladim se da se puno ljudi našlo u istim situacijama,sve u svemu jako zanimljiva serija i takvih bi trebalo biti više a ne poput onog Sulejmana velicanstvenog,Oprezno s anđelom i ostala turska,meksicka i spanjoslka sranjaaa!!!  Viče

  • #7
    2 1

    postova:96
    zoroaster @ 2.6.2013. 22:32

    Izvanredna serija!

    Macy briljira kao otac alkoholičar bez ikakvih skrupula, ali je i ostatak ekipe odličan. Prvenstveno Emmy Rossum u ulozi Fione. 

    Scenario i produkcija su također na najvišoj razini za crnohumorne drame usmjerene na ipak nešto zreliju publiku.

    9/10

  • #8
    2 0

    postova:311
    auran @ 30.8.2013. 11:30

         Moram priznati da sam u više navrata pokušao pogledati bar jednu epizodu od početka do kraja i da mi je u početku bila strašno odbojna, no s vremenom mi se toliko uvukla pod kožu da kad god naletim na nju ne mogu se odvojiti od ekrana. Jednostavno uvuče čovjeka u priču tih ljudi s dna društvene ljestvice i uvijek iznenadi nekakvim novim situacijama u kojima se nađu ovi neobični likovi. Besramnici su serija koju ljudi ili mrze ili obožavaju.  

  • #9
    2 0

    postova:256
    karter @ 1.9.2013. 15:36

    Identična stvar kao kod aurana. Na početku mi je izgledala bezlična i obična, ali gledao sam je bio samo par minuta kad sam slučajno okrenuo program na domutv, međutim dogodilo se sam ju nekoliko puta pogledao i počeo pratiti tek u trećoj sezoni. Energično, otkačeno, provokativno, na momente vrlo surova ali nevjerojatno zabavni miks komedije i drame. Kada bi se pričao sadržja serije i pojedinih epizoda izgledala bi kao teška socijalna, obiteljska drama što ona u neku ruku i je, međutim prožeta s toliko humora, jebanja, opijanja taman kako bi bila komična i zabavna, a opet zadržala taj štih drame na kojoj se istina ne potencira previše. Emmy Rossum je briljantna u trećoj sezoni, šteta što su previdili u nominacoiji za emmy. Kažu kako je britanska verzija još bolja, međutim nemam vremena kako bi još to pogledao i potvrdio. Svakako preporučam za pogledati, veliko osvježenje u moru američkih gluposti.

  • #10
    0 0

    postova:2
    gara @ 9.12.2013. 18:36

    Toliko realna, zanimljiva, pomalo komićna i nadasve predobra serija da ne mogu vjerovati.

    Hvala vam što ponovno emitirate sezonu za sezonom za sve nas koji seriju pratimo po prvi puta, obzirom da se emitira dosta kasno za nas koji idemo od 6h na posao, niti to mi nije problem.

    Izvrsna serija i iz dana u dan ne mogu dočekati novi nastavak :D

    THE BEST Besramnici *****

  • #11
    0 0

    postova:5
    aquaazur @ 18.12.2013. 12:17

    vrijedna svake sekunde gledanja, odlična serija s odličnim glumcima koji su je napravili toliko realističnom..obilje humora, obilje dogodovština, odlična tematika borbe sa svakodnevnicom, teatralni alkoličar W.H.M..ma šta reći nego jedva čekam drugu sezonuOsmijeh

  • #12
    0 0

    postova:2
    gara @ 11.1.2014. 19:02

    Da li netko zna kada ce se emitirati četvrta sezona serije Besramnici? Pliizzz da mi netko odgovori... 

  • #13
    0 0

    postova:49
    bruce_lee @ 6.3.2018. 21:29

    Par zadnjih sezona forsiraju gayeve i nema više tog ghetto šmeka i anarhije koji je vladao prije, ali zbog Franka i dalje dajem 10.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala