Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Žica

1 2
  • #16
    0 0

    postova:12
    josip tomić @ 9.11.2012. 18:51

    ovo je baš prava vrijednost

  • #17
    2 0

    postova:1
    bono11 @ 19.11.2012. 22:53

    Najbolja serija koju sam  gledao, traži stalnu pozornost gledatelja...nije riječ o tipičnim krimi serijama sa površnim likovima i jednostavnom dobar- zao podijelama

  • #18
    2 0

    postova:256
    karter @ 23.12.2012. 19:13

    zanimljiva je jedna stvar koju sam pročitao negdje. Kao zašto žica nikad nije nominirana ni za jednu veću nagradu (emmy, golden globe)? Zato jer su ovi koji biraju tko će biti nominiran mislili da im je poslana dokumentarna serija. Logično tako se to jedino i može objasniti, Najslojevitija, kompleksnija, najrealističnija serija koju sam gledao sa poo meni jednim od najtragičnijih likova u serijama Sobotkom. Sve u svemu savršenstvo iako su mi dvije zadnje sezone ipak nešto slabije.

  • #19
    2 1

    postova:2
    josip321 @ 13.1.2013. 22:49

    Malo ljudi ju je gledalo ali to malo što ih je gledalo uglavnom govore da im je to definitivno najbolja serija svih vremena.

    Za mene osobno jeste najbolja serija u povjesti TV-a. Ne mogu zamisliti da će se ikada pojaviti serija kvalitetom slična ovoj. I kako @don reče, treba ju pogledati nekoliko puta (barem dva puta) da se sve pohvata.

    Tko god gleda serije, ovu mora pogledati jer je odlična.

  • #20
    1 2

    postova:158
    fantasma13 @ 6.12.2013. 20:42

    pokušao sam gledati seriju i nakon 3 epizode, jednostavno me nije uvela 'unutra'...

  • #21
    1 2

    postova:35
    agram87 @ 20.10.2014. 0:52
    Definitivno jedna od najboljih serija ikad snimljenih...osobno mi je bila tolko zanimljiva da sam sezonu i pol znao u 24h pogledat a mozda bi i vise da me oci nisu izdale..ima i serija the corner(ili tako nesto) sto je ustvari kratki uvod u the wire..ako pocnete gledat nemojte stat na prvoj epizodi jer kad zaplet krene ne staje i nema stajanja do kraja sezone..jednostavno ja se nisam mogao odvojit od lcda dok sezona ne zavrsi..a to traje😁i traje😁 dok ne ponestane vidnog polja😉 https://m.imdb.com/title/tt0224853/
  • #22
    0 3

    postova:26
    zdravkodren jojboli @ 20.10.2014. 13:56

    Među dvije serije koje sa novim sezonama ne gube na vrijednosti. Drugu seriju tek moram otkrit. Fakat bi pisci scenarija mogli odavde naučit kak nije sve u brutali ,incestu , hororu i 30 ubijenih po epizodi. Pola sata dijaloga iz Žice je zanimljivije od najveće žestine ovih ostalih nagrađivanih ili ne.

  • #23
    0 1

    postova:17
    asimo @ 20.10.2014. 19:48

    Društveno angažirana umjetnost, rekli bi drugovi komunisti. Pa još i zabavna.

  • #24
    1 1

    postova:26
    zdravkodren jojboli @ 22.10.2014. 0:48

    Da agram , serija Korner je brutala. Još puno dokumentarniji

    doživljaj nego Žica, kolko se sjećam ima nekih 6 il 8 epizoda. Gadna zabava je dop.

  • #25
    0 2

    postova:35
    agram87 @ 22.10.2014. 8:51
    Da to je ustvari mini serija od 6 nastavaka...i vecina glumaca iz zice tako da s tom serijom nemozete fulat
  • #26
    0 3

    postova:85
    nemam_tv @ 3.3.2018. 21:40

    Ovo je za mene APSOLUTNO NAJBOLJA SERIJA iz HBO produkcije. Pa tek onda Sopranosi, Deadwod.

  • #27
    1 0

    postova:256
    karter @ 8.9.2018. 14:21

    Malo se radnja razvodnila i pala nakon treće sezone, ali usprkos tome do sada najbolja serija koju sam gledao. Upravo radi kreatora serija sam pogledao i detektivsku seriju Homicide: Life on the street. Isto smještena u Baltimore, sa izvrsnim glumcima međutim ono što se u žici uspjelo napraviti, tj. održati neku kreativnu autorsku nezavisnost, u Homicideu nije uspjelo. Nakon druge sezone vidljivi su brojni kompromisi kako bi se vjerujem povećala gledanost i približilo nekom mainstreamu. Nisam nikad vidio takve oscilacije u kvaliteti od epizode do epizode. Od epizoda koje su nešto ponajbolje što sam vidio u žanru detektivske serije pa i šire, do epizoda prema kojima današnje krim gluposti izgledaju kao remek djela. Realistično, mora se priznati i depresivnije od the wirea s tim da ima nekoliko epizoda gdje slučajevi ostanu neriješeni. Sve u svemu kome se svidjela the wire preporučam i homicide, imaju neki slični senzibilitet ali se i pripremite i na razočarenja kroz sezone.

  • #28
    0 0

    postova:601
    robertini @ 8.4.2023. 23:21

    Nakon 12 god opet gledao u miru cijelu seriju i mijenjam iskaz!

    Serija je VERY COOL! Shiiiiiiit ;-)
    Zanimljiva mračna fotografija i uvjerljiv stil pripovjedanja kao nbr. 1. 

    Zatim prikaz pojedinih segmenata Baltimorea kao nbr. 2.

    I ono što nitkooo gore nije naveo pojedine dramatične smrti glavnih junaka koje su dale seriji i tragičnost i neočekivane rasplete - 1. D'Angelo
                                                           2. Stringer Bell
                                                           3. Proposition Joe (poseban očinski lik)
                                                           4. Omar Bell 
                                                           5. Snoop
                                                           6. Cheese (Method man, lol)

    Najnajnaj više mi je bilo žao Omara kako je glupo otišao nakon što je izdržao razne sukobe sa Barksdale klanom itd. najkarizmatičniji lik kojeg sam vidio uz Walter White jasno ;-) onda dakako i Proposition Joea koji je bio zanimljiv očinski lik, real player! Stringera mi nije bilo toliko žao

    I dakako tu je čuveni shiiiiiiiiiiit nekog crnog vijećnika Plazi jezik

                        

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala