Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Tijelo je dokaz

1
  • #1
    0 0

    postova:5
    monique @ 29.7.2011. 23:04
    danas epizoda 13 - a snimljeno svega 8.... Laughing
  • #2
    1 0

    postova:92
    ichglotztv @ 14.12.2018. 0:52
    Dana Delany mi je bila super u seriji "China Beach". Ovdje mi je samo iritantna. Doduše, njen lik je takav, pa je možda ona samo dobra glumica. Glumi doktoricu mrtvozornicu koja s policajcem obilazi mjesta zločina - to čini u visokim, tankim štiklama (ja ih zovem "hooker heels", jer su takve štikle do prije 15ak godine bile "dozvoljene" samo prostitutkama) i uskoj, uskoj odjeći. Totalno nerealno. Ideš na teren procijenit mrtvo tijelo i obučeš se kao da ideš na date očaja. I ne samo njen lik, već valjda i svaki drugi ženski lik. Lijepo je vidjeti dotjeranu ženu, ali ovi likovi su nerealni. Iritantni. Muški likovi su blijedi. Slučajevi koje obradjuju su već vidjeni. Tu je i poslovično geek-asti pomoćnik mrtvozornice. Pa i šefica odjela, rezolutna, pametna i u stalnom natjecanju s doktoricom Delany dok i ona klapka u hooker heels-ima. Doktorica je prilično samosvjesna, rekla bih čak arogantna, uvijek ima odgovarajući odgovor ili komentar i ona je najpametnija. Tu i tamo vidimo i njenu nježniju, ranjiviju stranu, ali samo na kapaljku. Ona je ipak bad ass. Muški likovi su blijedi. ... to sam već rekla? Da, blijedi, nezanimljivi. Nakon odgledanih 4 epizode, mislim da je bilo dosta. Šteta.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala