Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Na putu prema dolje

1 2 3 4
  • #31
    2 0

    postova:271
    sebulba @ 1.10.2013. 23:58
    eto upravo sam zbombo zadnje 4 ep u komadu i moram priznati da me kraj ugodno iznenadio.mislio sam da ce kraj nekako uprskati, na srecu nisu. i stvarno se serija pokazala kao mozda najbolja u zadnjih o ho ho godina.
  • #32
    2 0

    postova:371
    cala @ 17.11.2013. 14:36

    meni definitivno najbolja dramska serija ikad,bez konkurenta

  • #33
    1 2

    postova:256
    karter @ 17.11.2013. 16:20

    Evo, moram priznati da nisam podlegao masovnom hypeu oko breaking bada i nedavnog kraja serijala, tako da sam tek nakon završetka serije počeo sa skidanjem i gledanjem ove serije. Do sada sam dogurao do skoro kraja 2. sezone i ne žurim se nevolim pogledati deset epizoda dnevno već 1-2 i tako da nemogu još krenuti sa nekim značajnijim opaskama o seriji, međutim zasada nije loša. Ali je zasada nemogu kvaliteetom usporediti sa obitelji soprano, a žicu da ni ne spominjem sjećam se da sam nakon kraja prve a pogotovo druge sezone žice (po meni najbolje ikada) ostajao jedno vrijeme nepomično zuriti u ekran. Breakin bad je vrlo dobra serija (zasada) međutim dosta inferiorna navedenima. Cala ako nisi gledao serije kao što rorscach kaže odmah kreni, naravno ako ti vrijeme dopusti.

  • #34
    0 0

    postova:371
    cala @ 17.11.2013. 16:29

    dečki hvala na preporukama,the wire sam i mislio pogledat jer sam čuo dobre stvari o njoj,@karter samo polako,tako sam i ja gledao,najviše 2 epizode dnevno tako da se to razdužilo,pogledao sam je tek prije par dana,jedino sam zadnjih 10 epizoda pogledao u dva dana,nije mi se dalo više razduživati je....uglavnom karter mislim da ćeš na kraju imati samo pozitivne kritike....e što se sopranosa tiče gledao sam nešto ali jako davno tako da se ne sjećam puno,skoro i ništa

    edit-ajme sad sam išo na youtube pogledat i shvatio da sam the wire nešto malo pogledao,pa nema baš puno da je bila na tv-u(ako godina dana nije puno?),da, priča o crncima u kvartu koji prodaju drogu i njihovim problemima(sa zakonom i sl.)....od onoga što sam vidio,mislim da je braking bad ipak puno bolja....više ne znam ni sam što sam gledao 

                                                                                    

  • #35
    1 0

    postova:271
    sebulba @ 17.11.2013. 18:40
    sto se tice sopranosa, bolji je breaking bad, al ne mogu se odluciti u odnosu na wire koja je bolja, jer wire ima ono nesto posebno. kada ju pogledas od pocetka do kraja ostanes paf.wire je realan svijet, a breaking bad bar po meni ne bas toliko.
  • #36
    1 0

    postova:67
    shogun @ 17.11.2013. 21:58

    Prvo sam odgledao Breaking Bad kojeg sam onda smatrao najboljom serijom ikad. Na preporuku prijatelja sam se bacio na Žicu i jednostvano ta me serija očarala. Istinsko remek-djelo među dramskim serijama, sada sam na 4. sezoni. Ali Breaking Bad ostaje na drugom mjestu. Cala moraš počet gledati The Wire..

  • #37
    2 1

    postova:514
    fox89 @ 18.11.2013. 9:20

    kad ste već na žici da se i ja ubacim :D @cala, ne možeš žicu gledati na preskokce, to je jednostavno svetogrđe. moraš od početka do kraja jer sve je povezano. ovako ne možeš doživjeti to sve kaj se nudi... to je ko da slušaš the wall od flojda na preskokce, ne može to tako ŠutiŠuti

  • #38
    0 0

    postova:242
    rosinante @ 18.11.2013. 11:40

    cala @ 17.11.2013. 16:29

    ..od onoga što sam vidio,mislim da je braking bad ipak puno bolja....više ne znam ni sam što sam gledao 

    usporedba ti je ono..uspoređuješ nešto na što si možda bacio oko, dakle ništa, sa nečim..prvo pogledaj Žicu pa onda uspoređuj..

     a što se Žice tiče..do sada nisam gledao bolju seriju..a pogledao sam Breaking Bad..

  • #39
    2 0

    postova:371
    cala @ 18.11.2013. 16:07

    a jeste me napali,izgleda da ću morati pogledati žicu(i nisam je ja gledao na preskok,već sam samo rekao da sam je vidio nešto malo,onako u prolazu,i rekao sam da mislim,a ne sigurno da je bolja braking bad),evo samo zbog vas ću je danas staviti neka se skida....ufff a jeste mi dali posla....

  • #40
    3 0

    postova:80
    cor @ 8.12.2013. 3:07

    savršeno. nakon soprana, dva metra ispod zemlje i odjela za žrtve-život na ulici, moja nadraža serija.

  • #41
    9 0

    postova:256
    karter @ 5.1.2014. 21:05

    Polaganim gledanjem kako mi vrijeme dopusti stigao sam na početak 5. sezone i moram reći kako ova serija pokazuje jednu anomaliju kakve se ne sjećam da je bilo u ijednoj seriji. To je da je svaka sljedeća sezona bolja od prethodne, prva mi je bila nekako li la, niti smrdi niti miriše, druga veliko poboljšanje s obzirom na prvu, treća još bolja a četvrta rekao bih čak izvanredna. Vidi se da su se scenaristi snašli u kojem smjeru idu sa serijom i na koji način, a glumci saživili sa likovima. Dakle kako ide kraju, imamo veći broj likova, odnosi između pojedinih likova su sve slojeviti, kompleksniji, radnja sve interesantnija, a promjene karaktera likova enormne. Također lijepo je napravljena i pozadina nekih bitnih likova (tu bi izdvojio za sada jedan od najboljih trenutaka serije-pozadinu fringa i njegov razgovor s don eladiom koji je maestralno napisan s tim postepenim dizanjem tenzije i neočkivanom eskalacijom na kraju). TAkođer igra mačke i miša fringa i white kao i uloga hectora salmance izuzetno su spretno napravljeni. Međutim, unatoč nekim zbilja spektakularnim dijalozima činjenica je kako imamo dosta nerealnosti u radnji i serija istina malo pati u realizmu ali bez toga vjerojatno ne bi bilo niti toliko zanimljivih trenutaka. BAš me interesira peta sezona jer white nakon što je dosegao moralno dno i trenutačnu pobjedu u petoj sezoni mora nastradati i propasti, to je svojim postupcima i odlukama zaslužio makar on to sve pragmatično poput michaela corleonea objašnjavao brigom za obitelj.

  • #42
    3 0

    postova:35
    agram87 @ 20.10.2014. 1:01
    Nema sta reci...gore navedena gospoda i gospodje su sve rekli..BrBa i The wire su svetinje koje se MORAJU imati barem na dva medija u slucaju da onaj glavni rikne...nema boljeg zagrijavanja kad je vani 3m snijega a u playeru jedna od te dvije serije..naklon do poda
  • #43
    1 0

    postova:601
    robertini @ 14.5.2015. 22:56

    Jakooo dugooo netko nije koristio taj fini brain teaser kad su kriminalci uvijek korak ispred lovaca.

    YEAH BITCH! - probably će ući u rječnik kao izrazi iz Mućki

    ANNA GUNN.........PoljubacPlazi jezik

    "You got one thing wrong. THIS IS NOT METH!!" Namiguje

  • #44
    1 0

    postova:18
    d77 @ 12.9.2015. 20:55

    Definitivno najjaca

  • #45
    1 0

    postova:10
    baraba @ 25.4.2016. 23:42
    Svakom preporucujem ovu seriju.Šteta sto je završila. A,komentar serije,NEMA DALJE,završeno.
1 2 3 4
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala