Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Život poslije ljudi

1
  • #1
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 9.3.2011. 17:20

    emisija je atraktivna i zanimljiva,

    ali kakva prirodna katastrofa može dovesti do izumiranja čovječanstva?

    meni samo dvije mogućnosti padaju na pamet:

    poremečaj u Sunčevoj ravnoteži i

    udar golemog asteroida...

  • #2
    0 0

    postova:211
    bumerang @ 9.3.2011. 19:09
    da li ljudi mogu izumrijet? serija je tako koncipirana da prikazuje sta je poslje.nevjerujem u tako velik asteroid,ako je tako velik trebao bi prepolovit zemlju.ja mislim da cemo se sami unistit i izumrijet. do sad smo unistili stotine vrsta zivotinja i bijaka.neznam nacin kako to zaustavit?
  • #3
    0 0

    postova:187
    pametnjakovic @ 9.3.2011. 20:29

    Život poslje ljudi.......................WHO GIVES A FUCK !!!  Ako nećemo biti tu......right !?

  • #4
    0 0

    postova:211
    bumerang @ 10.3.2011. 11:52
    ako ,? mozda da,mozda ne
  • #5
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 10.3.2011. 14:22
    da li ljudi mogu izumrijet? serija je tako koncipirana da prikazuje sta je poslje.nevjerujem u tako velik asteroid,ako je tako velik trebao bi prepolovit zemlju.ja mislim da cemo se sami unistit i izumrijet. do sad smo unistili stotine vrsta zivotinja i bijaka.neznam nacin kako to zaustavit?
    bumerang

    ne ljuti se kaj ta ispravljam, ne treba prepoloviti zemlju, to se ne bi desilo ni da Mjesec "padne",

    radi se o prašini koju bi asteroid digao u atmosferu, kao npr pad u Meksički zaljev koji je najvjerojatniji uzrok nestanka dinosaura, nek bude malo veći i zavladalo bi "mračno ledeno doba" u trajanju od nekoliko stotina godina...

  • #6
    0 0

    postova:211
    bumerang @ 10.3.2011. 17:04
    ma ne ljutim se,cak mi drago, ali nisam bas mislio doslovce tak,nego o tome bi se moglo nadugacko,nego nevjerujem da bi moglo "tak gadno biti" hehe.
  • #7
    1 0

    postova:534
    jua @ 16.3.2011. 21:23
    ma ne ljutim se,cak mi drago, ali nisam bas mislio doslovce tak,nego o tome bi se moglo nadugacko,nego nevjerujem da bi moglo "tak gadno biti" hehe.
    bumerang

    To su si i Japanci mislili....
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala