Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Reži me

1
  • #1
    0 0

    postova:109
    myna @ 23.2.2010. 18:12
    NAPOKON!!!!jedva čekam.......:)))))))
  • #2
    0 0

    postova:104
    nerona @ 2.3.2010. 14:08
    Zaista, ukusi su raznovrsni.............
  • #3
    1 0

    postova:534
    jua @ 20.3.2011. 1:28
    Joooj.....Serija je počela tako obećavajuće....a pred kraj ga seru i seru.....
  • #4
    0 0

    postova:603
    robertini @ 9.2.2013. 21:07

    Zanimljivi scenarij (VRLO kreativan), sexa na bacanje, fotogenični likovi........

    svakovrsna patologija likova i likica koji traže operation

  • #5
    1 0

    postova:514
    fox89 @ 10.2.2013. 11:22

    Tu seriju sam počeo pratiti kad se prvi put prikazivala kod nas prije par godina. I ubrzo sam odustao... Čini mi se da je u seriju pokušano nagurati čim više tabua i ostalih gluposti pa da time pokušavaju dobiti neku šokantnu i drugačiju seriju. Uglavnom, glupo mi je da pokušavaju šokirati nekog sa količinom idiotarija koje se pojavljuju u seriji. Pričao sam sa puno ljudi koji obožavaju seriju, ali meni jednostavno ne odgovara, nije to za mene...

    cheers.

  • #6
    0 0

    postova:8
    subabuser @ 8.7.2013. 20:44

    S obzirom da mi je radna knjizica doma u ladici imam previse slobodnog vremena i tak stao maratonski gledat Nip/Tuck. Sezona 1 i 2 su u vrhu televizije(gore s Breaking Bad-om, The Wire, Walking Dead,Mad Man etc...) al vec se  na pocetku 3 sezone vidlo da su izgorili i ostale 4 sezone su zapravo preljevanje iz šupljeg u prazno. Serija stvarno nije loša, dugo se prikazivala na TVu, al sam ju uvijek izbjegavao(imao sam totalno krivu predodjbu na prvi pogled), al dosadno jutro i flat i stao gledat pilot, pa drugu epizodu,pa trecu i fakat mogu rec da sam se skroz zaljubio u likove i radnju koja zna bit mračna i ic u tabue koje je malo tko imao muda palacat(pucat bebu s botoxom i silikonom da prodje na snimanju, muskarac koji je žena koja je lezbijka ;),scena s odrezanim glavama kad svi pocnu kljuckat u isto vrijeme mi je jos uvijek najžešča scena koju sam vidio pa Carver) etc...

    Najace je to sto su fakat dobro pokazali kak je nemoguce popravit covjeka iz vana, ak je problem u nutra.

    U glavnom prve dve sezone preporucam pod obavezno, a ostale ce te najvjerojatnije pogledat cist zato jer ce vas uvuc..

    I kraj je dobar, onak, nije sretan vec vise svak je dobio ono kaj je trazio,a nekad su najgore zelje one koje se obistine.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala