Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Westworld

1
  • #1
    0 1

    postova:1473
    buffalobill @ 17.12.2016. 11:16

    jel gleda netko ovo?

  • #2
    1 3

    postova:1473
    buffalobill @ 24.12.2016. 13:16

    pogledao sam prvu sezonu,ne znam sta bi rekao,sama ideja podsjeca na korejanske replikante iz filma cloud atlas i truman show,prica ide sporo uz bezbroj ponavljanja koji su doduse u funkciji radnje,ed harris i hopkins su po pravilu dobri,ostatak ekipe mi nije bas uvjerljiv,pogotovo glavna glumica oko koje se vrti cijela prica (Evan Rachel Wood)
    tko ima viska vremena nek pogleda,mislim bolje je od zombija i sl bulshita
    ocjena: 8,5 ?

  • #3
    1 2

    postova:256
    karter @ 24.12.2016. 15:19

    Pogledao tri epizode i dosta mi je bilo, odustao i ove izbrisao sa kompa. Vidljivo je kako su masu novca utukli u to kao neku zamjenu za got, produkcija na najvišem nivou, dobri poznati glumci, međutim taj spoj vesterna i sf uz ta stalna ponavljanja, forsirane drame i pokušaja da to sve izgleda pametno ili prepametno za nas obične smrtnike mi nije sjeo. Jednostavno mi je od prve epizode koja je bila očajna kasnije sve išlo nizbrdo, možda je problem u meni ali taj spoj vesterna sa sf mi uopće ne odgovara. Sad razmišljam da ovih dana krenem neku seriju gledati, samo nikako da se odlučim za koju.

  • #4
    0 2

    postova:1473
    buffalobill @ 24.12.2016. 16:08
    a da,ja nisam odustao jer sam ovaj tjedan imao vremena,imas Escobara,prva sezona je dobra druga se nazalost pretvara u jeftinu sapunicu
  • #5
    0 2

    postova:256
    karter @ 24.12.2016. 16:34

    Narcos možda, malo ću proći netom pa vidjeti, čak sam mislio i počet gledati taj walking dead međutim puno sezona je već snimljeno te neću ni počinjati, najrađe bi neku od 2-3 sezone, razmišljam o bloodline ili the night of, možda čak i treme.

  • #6
    0 2

    postova:1473
    buffalobill @ 24.12.2016. 17:23
    cuj mene escobar, Narcos da,bez problema se moze pogledat samo prva sezona,10 sati solidnog filma
  • #7
    1 1

    postova:10
    baraba @ 14.4.2017. 20:43
    Ko da gledam Yul Brinera,prije 30 godina,ista tema,normalno malo savremenija,podosadna tema,desni klik,delete.
  • #8
    2 2

    postova:228
    atlantiday @ 16.1.2018. 21:14

    Film je u svoje vrijeme bio vrhunski, inovitivan, zastrašujuć, Yul Briner neponovljiv. Serija u odnosu na original djeluje jeftino (usprkos ulupanom novcu), iritiraju beskrajne scene nasilja i pucačine, Ed, tajanstveni muškarac u crnom, nije do koljena Yulu, a i njegova uloga nema veze sa 'neispravnim' robotom kojega Yul glumi. Uglavnom, puuuuno sam očekivala i na kraju jedva dočekala završetak sezone, a usprkos 'zapanjujućim obratima' na kraju, serija me nije prikovala za fotelju, niti me na bilo koji način impresionirala. I da, glavna glumica je previše iritantna sa onim tupavim pogledom u daljinu i poludjetinjim nastojanjima da ispuni neku svrhu premda je svako malo resetiraju. A tek voditeljica bordela koja na vrlo naivan način drži u šaci visokoobrazovane i supernapredne znanstvenike pored sve sile tehnologije i mjera zaštite...

    Sve u svemu, dala bi nekih 6,5.

  • #9
    1 1

    postova:2527
    bearfoot @ 4.3.2020. 16:18
    Hvalae vrijedno samo kao oda jednom od najboljih sf filmova, a ostali aspekti bezvrijedni, pa makar i samo kao fantastika...
  • #10
    0 0

    postova:3
    kumkvat1 @ 7.6.2020. 23:42

    Westworld je po meni odlična serija. Gledam je po drugi put zbog manjka novih kvalitetnijih,,,

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala