Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Kobna noć

1
  • #1
    2 0

    postova:392
    samuraj @ 28.9.2016. 13:31

    Sinoć pogledao i zadnju epizodu, oduševljen sam. Konačno jedna serija koja je dostojna svih pohvala. Kako sam već navikao da filmovi i serije koji su zadnje vrijeme na glasu, a posebno serije najčešće nisu toliko dobre kako ih se reklamira, u ovu sam seriju ušao umjerenih očekivanja.

    Radnja počinje polako, u početku je malo usporena, ali ipak zanimljiva. Kako se ona polako zapetljava, serija postaje sve zanimljivija i intrigantnija. Inače nisam neki ljubitelj filmova i serija na temu pravosuđa jer mi dosta sliče jedni na druge, no ovdje kao nigdje sve te pravosudne zavrzlame su puno dublje obrađene. Ipak, nek netko ne pomisli da se radnja odvija samo u sudnici. Tu ima dodira i sa klasičnom dramom, ima elemenata i psihološkog trilera ( scene u zatvoru ), a savršeno su prikazani kulturni i društveni odnosi u SAD - u, te utjecaj javnosti. Posebno mi se sviđa što nisu samo bijelci prikazani kao islamofobi, nego i crnci. Također valja istaknuti odličnu glumu i sjajan odabir glumaca za uloge koje tumače. 

    Ako bih tražio već neku manu možda bi se ona odnosila na to da je obitelj glavnoga lika malo zapostavljena u seriji ( recimo njegov brat je u cijeloj seriji prikazan samo par puta ), dok recimo s druge strane je možda bespotrebno puno pažnje dano njegovom odvjetniku. No tko zna, da je bilo drugačije možda nebi ispalo tako dobro. Svakako preporučujem.

  • #2
    1 1

    postova:1473
    buffalobill @ 31.3.2017. 21:38

    dobro,mala zamjerka  dramaticnoj transformaciji glavnog glumca,ali ima i to nekakvu pozadinu u smislu uopcenog utjecaja zatvora na covjeka,mozda i najbolja serija od ovih zadnjih koje sam gledao

    ima jos jedna GOLIATH- hardcore

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala