Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Milk

1
  • #1
    1 1

    postova:311
    auran @ 18.3.2012. 9:04

    Biografski film Milk briljantno je ostvarenje koje promiče snošljivost, humanost, dobrotu, toleranciju, slobodu da se bude različit i da se te različitosti prihvate takvima kakve jesu i ne osuđuje one koji su drugačiji na bilo koji način!

    Sjajno je dočarano razdoblje sedamdesetih godina (odjeća, frizure, interijeri, eksterijeri), homoseksualna populacija i borba za jednaka prava svih manjina koje je propagirao Milk! Sean Penn je maestralno odglumio naslovnog junaka i borca za ravnopravnost svih ljudi Harveyja Milka! I ostali glumci i glumice su odradili odličan posao uspješno dočaravši homoseksualnu zajednicu, njihove strahove i nade, napade iz straha, neznanja i mržnje kojima su svakodnevno izloženi, uskraćivanje njihovih ljudskih prava, omalovažavanje, izrugivanje, demoniziranje, stigmatiziranje, odbacivanje, represiju, neprihvaćanje i sl. Veliko iznenađenje filma je glumac James Franco koji je prvi put dokazao da ipak zna glumiti!

    Velika je šteta što ovaj film nije prikazan u nekom prikladnijem terminu s obzirom da potiče na razumijevanje, zajedništvo, pravo na različitost, te nadasve ljudskost i solidarnost sa svima! Nakon ovog filma prosječan će čovjek drugačije gledati na  parade, njihovu potrebu za prihvaćanjem i jednaka prava!  

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala