Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Svi za Eldorado

1
  • #1
    1 1

    postova:2527
    bearfoot @ 2.1.2012. 9:46

    visoka ocjena za film,  iznenađenje je vidjeti Marvina i Eastwooda kako pjevaju...ah, koliko još postoji takvih filmskih "bisera" za koje neznam... 

  • #2
    1 1

    postova:1962
    aya @ 2.1.2012. 12:15
    Vestern...a ja nisam dočekala završetak. Prvi šok je bio kada je Clint zapjevao! Ali kada da je Lee Marvin pustio glas, odustala sam. Ma dajte, pa ovo je neozbiljno! Tko je snimio takav spaljeni film? Od straha neću gledat vesterne mjeseca dana! Da opet netko ne zapjeva......
  • #3
    1 0

    postova:220
    gor @ 10.1.2012. 23:54

    Divan film, baš sam uživao

  • #4
    0 0

    postova:237
    pisatel @ 10.1.2016. 23:03

    Vrlo šašav ali i dosta zabavan film, no upozorenje: musical alert, da riječ je o mjuziklu a ne vesternu sa Lee Marvinom i Clintom Eastwoodom i ne nije ni prvi put da pjevaju na nekom filmu ili seriji...

    Tko ne zna Clint je počeo karijeru odličnim kaubojskim serijalom Rawhide sa Eric Flemingom i Paul Brinegarom među ostalima...

    Malo su pjesme dio filma koji meni razvodnjava i malo kvari živahan film koji zapravo plijeni pažnjom iako ne bi čovjek nikada rekao za jedan klasičan američki mjuzikl...

  • #5
    0 0

    postova:74
    sahalin @ 11.1.2016. 17:44

    western (neovisno o tome što je u obliku mjuzikla) - komedija. odlična kombinacija. zanimljiv zaplet, stalno čovjeka drži budnim iako film traje dva i pol časa. o songu 'wondering star' ne treba trošiti riječi. odlična glumačka postava samo je šlag na vrhu torte. pored legendi kao što su lee marvin i clint eastwood, nikako se ne smije ne zamijetiti pokojna glumica Jean Seberg, krhka ljepotica koja je nažalost izvršila samoubojstvo 1979. godine. možda joj je najpoznatija uloga u filmu 'Dobar dan, tugo', ali ovdje do izražaja dolazi sva njena krhka ljepota... film za 10 kojeg svakako preporučujem pogledati. 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala