Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Dvije sestre za kralja

1
  • #1
    2 1

    postova:2916
    gorlock @ 27.6.2011. 21:37

    U mom slobodnom prijevodu - dvije sestre za kraljev - da ne kažem što.

    Filmu me privukla Natalie Portman, htio sam vidjeti je li doista glumica koja se može nositi sa ovakovom ulogom. I ugodno sam se iznenadio. Prolazna ocjena od mene za njenu ulogu u ovom filmu. 

    Scenografija i kostimografija u filmu je na vrlo visokoj razini.

    Poneke glume nisu baš sasvim uvjerljive primjerice glumca koji tumači lik oca dviju sestara. 

    S. Johansson također dobro odrađena uloga, dok mi je uloga engleskog kralja (E.Bana) prilično neuvjerljiva. Neki likovi u filmu jednostavno nisu razrađeni do kraja.

    Vrlo teška priča..... ispričana već nekoliko puta, slična i u seriji Tudori koja je meni po mnogo čemu bolja od ovog filma, iako se ovaj film vjerodostojno drži nekih povijesnih činjenica. 

    Film koji prikazuje kako su muški bili vladari onoga vremena, iako to baš i nije tako, jer muškarac u rukama pametne žene je ništa drugo, nego dječarac. što se doista može vidjeti i iz ovog filma.

    Moja ocjena 6/10

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala