Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Film o superjunaku

1
  • #1
    0 3

    postova:534
    jua @ 20.3.2011. 15:44
    Uf...uštedite si nekoliko moždanih stanica i preskočite ovaj film....Stara izlizana 'komedija', bezveze gluposti....ne znam kome bi to moglo bit smješno a da je donekle odrasla osoba....
  • #2
    0 2

    postova:256
    manuel robbery @ 15.2.2013. 23:30

    Film je poprilično loš, rekao bi da je za djecu, ali zbog genijalnog Leslia Nielsena može se pogledati.

  • #3
    3 3

    postova:1
    bozon @ 30.12.2013. 14:16

    Film je odlična parodija i to ne samo na druge filmove. Potrebno je pažljivo gledati detalje kao što je npr na početku sprdanje s pretjerivanjem u gadgetima kada mali crnjo pije I-drink, čačka nos s I-pick - om itd.

    Ne razumjem što neki očekuju kada idu gledati parodije.

  • #4
    1 0

    postova:256
    manuel robbery @ 11.1.2014. 2:47

    U pravu si film je sasvim soildina parodija, takav je Lesliev humor, you have to pay attention on details kako je on rekao, aludirao sam na to da on poprilicno vadi ovaj film jer je radnja isforsirana, posebno romansa izmedju glavnog glumca i plavuse.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala