Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Svi smo super

1
  • #1
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 19.11.2010. 20:08
    Volim De Nira, priznajem nisam pogledao film, jedva čekam - dobro je pa nema reklama na HBO-u Laughing
  • #2
    0 0

    postova:666
    doom @ 19.11.2010. 20:19
    nisam ni ja...aj ga poglej pa mi javi dal se isplati pogledat!!
  • #3
    0 3

    postova:8
    ida000 @ 13.1.2011. 1:04
    Vjerujte da se ne isplati trosit dragocjeno vrijeme na ovaj film :)!
  • #4
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 20.2.2011. 3:36

    svidio mi se film, kliše poruka,  poruka da nikad nije kasno...

    ja sam otac...pa vjerujem u tu poruku...djeca su ti djeca cijeli tvoj život...

  • #5
    4 0

    postova:2916
    gorlock @ 5.7.2011. 23:34
    Vjerujte da se ne isplati trosit dragocjeno vrijeme na ovaj film :)!
    ida000


    Ono što se možemo složiti je da je ovo apsolutno film koji će ostaviti dojam na gledatelja.

    Nekome može biti ovakav kako je @ida000 opisa(o)la.

    Ja se neću složiti s tim. 

    Film je odličan, De Niro briljira u ovom filmu i malo koga će ostaviti ravnodušnim. Ovo je jedan od filmova zbog kojeg će neki gledatelji posegnuti za maramicom. 

    Životna inventura jednog čovjeka - ukratko rečeno. 

  • #6
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 5.7.2011. 23:43

    iako imam "samo" 21god i daleko sam od imanja djece (bar se nadamSmile ) film mi nije bio dosadan, mogo sam se uzivit u ulogu...

    fina gluma, solidna prica...po mom misljenju ovaj film se svakako isplati pogledat barem jedanput...

  • #7
    0 0

    postova:2
    olga abramusic @ 26.1.2014. 21:57

    Film je izvrstan i dobro je da ga pogledaju i roditelji i djeca ,Svako će (ako hoće ) pronaći nešto po čemu će film dugo pamtiti ...kao da su vas samo jednom pitali " šta ćeš biti kad odrasteš ?"On je htio biti samo dobar  roditelj i "3miliona decimetara tel.žice ovio je PVC trakom da bi oni bili.....dobri uspješni ljudi itd....."

  • #8
    0 0

    postova:1090
    yuma @ 26.12.2014. 11:44

    Film je odličan,  priča je klišej no izvedba čak i nije. Nije savršen,  ima nedostataka,  perfekcionisti ko ja skuze da mala školarka Drew s tatom jede lijevom rukom,  a velika desnom 😆 ali dobro ajde,  nitko nije savršen ☺  Osim De Nira 💜💛... Moram priznati da ga još nisam gledala u ovako toploj i suzdržanoj ulozi ali bez primjesa cinizma,  osebujne ličnosti i slično.  Ovaj put je De Niro "gol" i moram priznati da jesam plakala. 

    Spoiler

    Ima dobrih iznenadnih obrata,  npr jako je šokantan i ganutljiv zapravo dio s narkićem na kolodvoru i fantastično napravljen u cjelini.  I priča kao takva,  kad se na kraju otkriju sve istine,  sve "drži vodu". A scena u bolnici,  kad saznaje za sina. .. MAESTRALNO.  SVI.  

  • #9
    2 0

    postova:1090
    yuma @ 22.12.2017. 23:01

    Evo gledam ga po drugi put nakon točno tri godine i...opet sam plakala...

    Ovaj film otvara oči onima koji još nisu svjesni vrijednosti familije i koji su previše kritični prema svojoj, a onima koji svjesno i snažno vole svoje roditelje, djecu i braću, posnažuje osjećaje jer sve što je prikazano u filmu je istinito, životno i može se dogoditi odnosno događa se svakome... 

    Vrlo potresan film kod kojega me jedino smeta 

    Zbog toga 9/10.

  • #10
    2 0

    postova:54
    meanmotherfucke @ 15.1.2018. 19:12

    9/10. DeNiro u ponešto drukčijoj ulozi..

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala