Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Duhovi Sarajeva

1
  • #1
    2 4

    postova:4
    aka @ 23.9.2010. 2:26
    ma film je kraljj hhhahhaLaughing
  • #2
    4 6

    postova:264
    filmofil1983 @ 14.11.2013. 16:01

    kod nas je uvriježeno pravilo da ako dođe nekakva komedija s bosanske strane da to mora biti dobro i smiješno!tako da mnogi hvale prenemaganje i kreveljenje Mustafe Nadarevića u seriji "lud,zbunje,normalan",a ja sam kritičan prematoj seriji i smatram je neduhovitom!a bit ću kritičan i prema ovom uradku Dejana Radonića.smatram da je ovo neduhovito ostvarenje u kojem bi jedina atrakcija trebala biti(koliko ona to može) Severina Vučković!uz iznenađujuće slabu glumu,treba izdvojiti i slabu i tanku režiju koja nema nekakav sadržaj,te mi stoga film nema niti početak,niti sredinu,niti kraj!loše loše jako loše

  • #3
    2 1

    postova:28
    jovanium @ 5.2.2014. 21:15

    Za ogromnu većinu filmske publike, bitno je da film ostavi bilo kakav dojam, da nam pokrene neku emociju, da nas rastuži ili razveseli, da nas zgrozi ili pak da budemo duhovno oplemenjeni nakon gledanja filma. Mi, obična publika, ne bavimo se kritikama ili tehničkim aspektima filma. Upravo ovaj film ostavlja neku dubinu (barem meni). Opušteno i ležerno Sarajevo sa dvojicom sitnih kriminalaca koji se na dovitljiv (i nepošten) način snalaze u životu. Svakako da ovakva atmosfera nije tipična za naše živote ali, gledajući ovaj film, malo se nasmejemo, malo se rastužimo i odlutamo od naših života i problema. Film je ipak film i ne treba ga poistovetiti sa stvarnošću.

  • #4
    2 2

    postova:1
    lon108 @ 21.12.2014. 12:05

    Kako mozete u ovom clanku napisati bosnjacki pa nisu samo Bosnjaci u ovom filmu... prestanite dijeliti ljude vise i siriti zlo medju ljudima sram vas bilo... a sto se tice komentara ovog filmofila daj majke ti ne preseravaj se nemas pojma o zivotu. Ugodan dan svim dobrim ljudima zelim. STOP NACIONALIZMU

  • #5
    1 5

    postova:2527
    bearfoot @ 21.12.2014. 13:53

    a tko su bošnjaci?? a koji su ostali? i daj nam objasni nešto o životu...

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala