Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Vicky Cristina Barcelona

1
  • #1
    0 1

    postova:4
    ziko @ 18.5.2010. 21:50
    Super film,morate pogledati!! Smile
  • #2
    1 1

    postova:540
    zubak @ 3.1.2012. 21:01
    E ovaj ljubic nisam gledao,posto sam krim scenu zamjenio ljubicima,ovo gledam obavezno.
  • #3
    2 3

    postova:311
    auran @ 3.1.2012. 22:53
    Vicky Cristina Barcelona je prekrasna filmska freska o emocijama, ljubavi, strasti, umjetnosti, slobodi, ispunjenosti, snovima, spontanosti, ljudskoj prirodi, otvorenosti, nesputanom životu i uživanju u svakom danom trenutku bez ograničenja i ustručavanja! Ovo je film koji slavi život u svoj njegovoj punini!    
  • #4
    2 0

    postova:19
    zappap @ 7.1.2012. 10:23

     Ovo je film koji slavi neurotičnost.
  • #5
    0 4

    postova:2
    milica srdanovic @ 10.9.2013. 11:14

    Najlepsi film koji sam odgledala! A plus Javier Bardem i Penelope Cruz. Osmijeh

  • #6
    0 3

    postova:203
    franorobert @ 11.9.2013. 15:36

    simpatičan i dovitljiv ;)

  • #7
    1 2

    postova:6
    xgoxrxaxn x bxoxsxnxixć @ 15.9.2013. 2:20

    film je ono captivating. Kad sam ivdio da počinje na TV, pomislio sam, o ne, opet taj film (ko zna koji put ga već puštaju), ali sada sma ga malo pozornije gledao od početka i biomi je jako zanimljiv. Its captivating :D (ne mogu se sjetit hrvatske riječi :o ) Jako dobro snimlje  izrežiran, glumci isto super. No, sama fabula, a što reć, jbg, kakvi su to boemi, svi puni para ko šipak jbt. Nije baš realno. Ali eto bavi se zanimljivim pitanjima, na takav jedan , španjolski način. Nije mu ni cilj da bude realan u tom nekomd rugom smislu. ALi mislim da mu je to svejedno mana. U nekim dijelovima je i tanak, kad opet pomislim, u retrospektivi.- A to da je vov aplavojka sol koja fali onima dvama... I tak to, ali opet, dost je dobar. Nije bas remek djelo ali je dosta zanimljiv

  • #8
    0 1

    postova:348
    masina @ 9.4.2022. 18:00
    E Gorane Bosniću nadam se da si prestao piti i pisat komentare nakon ovih devet godina ;) . A sto se tice filma,neuroticni Vudi i niegove splacine... Samo sto je ovdje jos zamijenio menhetn za barselonu pokusavajuci vratiti bardema i penelopu u spaniju na pocecima glumacke karijere i to zajedno (šunka, šunka), i gdje je kinematografija puuuno jaca uvijek bila i ostala od holivudske. Moze se pogledati ali nista wow i to samo zbog vudija.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala