Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Upgrade

1
  • #1
    1 0

    postova:2527
    bearfoot @ 26.8.2018. 0:21
    Ok film.. Sasvim pristojna ideja, akcija, i dobar rasplet...
  • #2
    1 0

    postova:6
    kulinban @ 3.9.2018. 7:50

    vrlo dobar 8/10

    potakne na razmišljanje o vječnoj temi, šta donosi budućnost i vještačka inteligencija i informatizacija na svakom koraku

  • #3
    2 0

    postova:507
    pandaboy @ 20.1.2019. 19:44

    Film koji ne zadire (pre)duboko u temu odnosa čovjeka i tehnologije, ali nadoknađuje to odličnom akcijom.

    U početku se naziru komentari o čovjekovoj ovisnosti o tehnologiji, posljedicama modernizacije industrije i sl., ali brzo ostavljamo rasprave ičeg dubljeg jer je film u svojoj srži akcijski. Ne ističem to kao nešto loše, štoviše. Koreografija i rad kamere koji daju robotski feeling u akcijskim scenama, odličan tempo filma i misterija oko smrti supruge glavnog lika, čine jedan napet i zabavan uradak. Premda je priča velikim dijelom predvidljiva, naišao sam na neke neočekivane obrate i na zanimljiv rasplet. 

    Film nije nešto duboko i očito to ne pokušava biti, istovremeno ne mogu istaknuti ništa naročito loše, a uzevši u obzir da je napravljen s manjim budžetom nego tipičan hollywoodski blockbuster, rezultat je impresivan. 

     
  • #4
    1 0

    postova:1130
    mario @ 21.1.2019. 14:12

    Meni je taj manjak filozofiranja o AI-u, tehnologiji i čovjeku veliki plus, ovako ta luda cyberpunk/horror/action vožnja ne staje i praktički nema dosadnog trenutka.

    Kako si napisao, film nije (i ne pokušava) biti nešto duboko ali čim krene akcija odmah se skuži da gledamo nešto posebno..  Nedavno sam pogledao Venom i sjetio se ovog film i koliko mi je bolji bio odnos STEM/Grey nego Brock/Venom.

  • #5
    0 0

    postova:507
    pandaboy @ 22.1.2019. 20:17

    @mario, joj, meni je čak trebalo vremena da skužim da glavni glumac nije Tom Hardy koliko mi je bio sličan xD Znam što misliš, totalno ima Venom feeling, no "Venom" je...ahem, "like a turd in the wind" :P

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala