Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Magla

1 2
  • #16
    5 1

    postova:2527
    bearfoot @ 15.2.2011. 16:17

    film sam gledao više puta iz dva razloga:

    da vidim metak u čelo onoj vjerskoj kurbli, koja je ujedno jedini "stvarni" dio filma, takvih ljudi se treba bojati u svakoj kriznoj situaciji, nevezano na film,

    kraj filma

    bilo mi dovoljno...

  • #17
    3 0

    postova:519
    buzdovan @ 15.2.2011. 21:46

    Solidan film!

    Najjači adut cijelog filma definitivno je originalan i neobičan završetak!

  • #18
    1 5

    postova:71
    g_6 @ 23.4.2011. 18:48

    svi ovi koji u komentarima hvale film su pijani ili nadrogirani. NAJGORA GLUMAČKA POSTAVA IKAD A PRIČA JE DOSADNA I PREDVIDIVA KAO ZAPLET MEKSIČKE SAPUNICE

  • #19
    1 0

    postova:187
    pametnjakovic @ 23.4.2011. 20:08

    svi ovi koji u komentarima hvale film su pijani ili nadrogirani. NAJGORA GLUMAČKA POSTAVA IKAD A PRIČA JE DOSADNA I PREDVIDIVA KAO ZAPLET MEKSIČKE SAPUNICE


    G_6

    Kako kome, meni i nije bio loš samo mi se kraj nije svidio. Prvo sam bio kao: "aaaaaaaa........" a onda sam bio kao: "ahahahahahaha budalee ahahahah ".
  • #20
    1 0

    postova:7
    snjezana miljus @ 18.2.2013. 20:12

    Kakvih horora ima,ovaj je odlican...hahahaha....

    Pa ok,moze se pogledati,meni je kraj dobar,ali vidim da se vecini ne svidja..mozda ja onda nisam u pravu..?  Neodlučan

  • #21
    5 1

    postova:271
    sebulba @ 19.2.2013. 12:51
    jos jedna odlicna ekranizacija s.kinga. ja ne znam zašto se ljudima ne sviđa, meni film predobar. još ona glazba iz BARAKE na kraju i završna scena, jaooo liče šta učiniš.film nije savršen ali je i više nego dobar i joj kako bi onu religioznu kuju zatuko lopatom.
  • #22
    2 0

    postova:256
    manuel robbery @ 17.5.2013. 22:05

    Sta reci za ovaj film, sjajano ostvarnje na jos bolje djelo Stephena Kinga. Nije obicni horor sa ubicom i hajde ti kolji i davi, ovaj film tjera na razmisljanje. Film kao horor je sasvim solidan cak i meni koji sam ih pogledao bas mnogo. Na ovaj film treba gledati kao veoma na realan prikaz koliko ljudi zapravo mogu biti zatucani i kako je njima lako upravljati. Gotovo svi su povjerovali jednoj zloj dami koja navodno govori glasom Boga.. Kada covjek pogleda ovaj film uopste ne postoji ni malo cudjenja u  ono sto rade vjerske sekte. Vise mi se svidja prica i poruka nego sama egrekucija iako je i ona bila na sasvim slodinom nivou.

    Vraca nas u srednji vijek i u primitivna vreme zrtvovanja i spaljivanja zrtava i pokazuje da ta zadrtost i zloba je uvijek prisutna.

  • #23
    0 0

    postova:371
    cala @ 29.11.2013. 20:56

    genijalan film,napet,nepredvidljiv,kraj perfektan....ma Darabont je čudo,nije razvikan kao neki ali sigurno zaslužuje pažnju i nagrade.....stvarno bih volio vidjeti nastavak filma,znači da Darabont napravi i drugi dio 

    ....tko voli neku mješavinu fantazije i horora ovo je pun pogodak

  • #24
    1 0

    postova:228
    atlantiday @ 11.1.2014. 16:41

    Jako dobar film prema romanu još boljeg Kinga, dva puta ga gledala. Cijela radnja, jehovina svjedokinja, čopor histeričnih ljudi... ma sve je super, a kraj je ... mrak.

  • #25
    0 0

    postova:2
    nenad jovicic neso @ 1.8.2014. 12:50

    oddlican film :)   10/10

  • #26
    1 0

    postova:104
    filmofil2004 @ 12.2.2016. 12:18
    Genijalno zbilja genijalno.Atmosfera na nivou(ono šta sam uvjek volio kod horora).
  • #27
    1 0

    postova:1
    pd69 @ 26.3.2017. 4:52

    Kraj bar meni očekivan. Ali mene je film više naživcirao nego sam uživo u gledanju. Jednostavno ona žena ubija svaku volju za gledanjem filma sa svojim propovijedima. 

  • #28
    0 0

    postova:36
    skeletor @ 24.2.2018. 21:16

    Odličan film, radnja većinom na jednom mjestu ali napeta sa naglaskom na ljudskim odnosima. Sva ona natprirodna bića su zapravo simbolika kako čovjek lako pomahnita i postane ovca bez sustava na koji se može osloniti. Posebne pohvale za staru igračicu Marciu Gay Harden, vjerno je oslikala vođu koji će sve okrenuti protiv tebe ma što napravio. Zbog odlične atmosfere 8.5/10

  • #29
    0 1

    postova:1
    richard boswell @ 3.6.2018. 14:24

    moze mi neko objasniti kako da startujem film posto nista ne vidim da pise play..

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala