Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Dan kad se Zemlja zaustavila

1
  • #1
    0 0

    postova:116
    olio @ 24.9.2009. 15:11
    original je puno bolji
  • #2
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 25.12.2010. 20:27

    Upravo pogledao.

    Baš naprotiv Keanu je kao stvoren za ovakove filmove - neobičnih junaka. 

    Film nosi svoju poruku koju mnogi nikada neće razumijeti - nažalost. 

    Ono što je zanimljivo kod ovog remake-a, je to da se dosta vjerno drži priče originala.

    Životna filozofija o tome da "ljudi ne posjeduju Zemlju, nego ona posjeduje nas", izrazito je naglašena u filmu.

    Za sve filmoljupce original iz 1951. godine ostat će klasik, a ovaj remake potpuno nepotreban, no ipak preporučujem ovaj film svima, pa čak i onima koji nisu ljubitelji SF-a.

    Najbolje da nisu ni upoznati sa samom pričom, tada bi film mogao biti još zanimljiviji.

    FILM možete pronaći na programu HBO -  On Demand.

  • #3
    0 0

    postova:541
    franz @ 25.12.2010. 21:04

    .. nije on usamljeni slucaj, ima Vas vise koji to radite, nia, auran i tako dalje ...

     

    copy = paste

  • #4
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 25.12.2010. 21:31

    G, kad već uzimaš recenzije s drugih portala, barem se potrudi da ih malo urediš... predzadnja rečenica ti baš ne štima (copy-paste can be a bitch) Laughing

    Dnevnik.hr

    https://dnevnik.hr/showbizz/film-tv/nezanimljiv-dan-kada-se-zemlja-zaustavila-i-pedagoski-nepodobna-kung-fu-panda.html
    senilno_magare


    Tovar, ništa nije copy-paste-ano. Svaka sličnost je slučajna. Tebe boli nešto drugo, a to nema veze sa temom.

    Ispruži sad svoju ruku dograbi pivo i nazdravi sebi u čast, te uživaj u svojoj samoći ! 

  • #5
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 25.12.2010. 21:39

    Jebiga, Gorlock, čemu ljutnja!?

    Fakat imaš prepisanu potpuno istu (porpilično proširenu) rečenicu!

    Laughing

    Uostalom, tvoje je pravo prepisati rečenicu koja ti se čini dobra.

  • #6
    0 1

    postova:2916
    gorlock @ 25.12.2010. 21:55

    Jebiga, Gorlock, čemu ljutnja!?

    Fakat imaš prepisanu potpuno istu (porpilično proširenu) rečenicu!

    Laughing

    Uostalom, tvoje je pravo prepisati rečenicu koja ti se čini dobra.


    buzdovan


    Buz.... ne ljutim se, zašto bih ?

    I dalje tvrdim da nije ništa copy-paste-ano. Wink           

    Što bi to značilo, ti mi pojasni, ako ti i ja imamo isto mišljenje i slično nešto napišemo; da li to znači da jedan drugog copy-paste-amo? Laughing       

  • #7
    0 1

    postova:541
    franz @ 25.12.2010. 22:08

    .. Dan kad se Zemlja zaustavila ! "evo i Ja sam nes copy = paste"

    ajde sad senilni tovare njaći dok ne promuknes Laughing

     

     .. znaci sad su "krivci" franz, gorlock, nia, auran i tak dalje, ali ne njace se svima neg samo nekima...

  • #8
    0 1

    postova:541
    franz @ 25.12.2010. 22:32

    ... preporucio bi ti tovare da pripazis na rijecnik i uvrede!!

    a tebi nitko nije kriv kaj si sam sebi dao ime senilno magare!! ili tovar ... 

    ...inace kaj se tice lanca vidim da je tebe tata pustio iz stale da slobodno lutas prerijom i provociras!

    p.s.=  za cega ti to treba nisi se odmah sjetio pa si morao nadopisati taj p.s.! 

  • #9
    0 1

    postova:2916
    gorlock @ 25.12.2010. 22:32

    Al' imaš pravo... sve je ovo samo slučajnost... a ja sam mutavi, pijani i usamljeni tovar Laughing

    senilno_magare


    Jedino pametno što si napisao.

    p.s.

    Usput pitanje, jeli i kod tebe gnjev izazvana zbog Božićne pjesme Marka i Stepinčevih Mališana ?

  • #10
    0 1

    postova:2916
    gorlock @ 25.12.2010. 22:56

    G, nemam ja gnjeva Laughing. Baš suprotno tome, ne mogu ti ni opisati koliko sam sretan u ovom trenutku, jer mi se ipak isplatilo gledati dokumentarce o forenzičkoj lingvistici. Čim vidim da si negdje napisao donekle inteligentan filmski osvrt, već mi je to jako sumnjivo, znaš... tj. kad se povuku paralele s tvojim drugim komentarima.

    It's like a village idiot who claims he has written Ulysses. Laughing
    senilno_magare


    Ti kao znaš što je Ulysses ? Laughing        

    Asocijacija: Kralj Lear, Rade Šerbedžija...  - skokni malo do Fažane na ljeto, pa preko na otok, nije ti daleko od Rijeke, pa se malo kulturno uzdigni.

    A sada se dostojanstveno opraštam s tobom i tvojim inteliblentnim komentarima, ali pijanom čovjeku/tovaru, ne može se zamjeriti.

    Lijep pozdrav.  

  • #11
    4 0

    postova:711
    gordan @ 26.12.2010. 0:07
    Moramo isprogramirati lajkanje postova na forumu Laughing
  • #12
    0 0

    postova:666
    doom @ 26.12.2010. 0:36

    gledal sam i jedan i drugi film i oba dva su mi oke ko nije gledal nijednog preporucam najprije original da pogleda....

  • #13
    1 1

    postova:2527
    bearfoot @ 11.3.2011. 22:06

    baš neobično koliko komentara oko osrednjeg filma...

    i onda skužim da se radi o komentarima komentara...

  • #14
    4 1

    postova:80
    cor @ 20.1.2013. 0:28

    jednom sam ga probala gledati ali nakon desetak minuta odustala. jednostavno nešto nije štimalo, bez obzira na solidnu glumačku ekipa osim klinca koji mi se nimalonije sviđao, ne volim kad od djece prave neka prepametna stvorenja kojih u realnom svijetu nema.

    danas pogledala cijeli,ništa se promijenilo nije. loš film i točka.

  • #15
    2 1

    postova:207
    arina @ 12.11.2016. 0:50
    Koji kurac se svađate?PIS svima.I od 19 komentara ne znam pogledati film ili ne.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala