Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Sve je izgubljeno

1
  • #1
    7 0

    postova:200
    mary89 @ 15.1.2014. 13:11
    Film me je prvom minutom uspio zavesti i magija nije prestala do zadnje minute. Prekrasan film; Dirljiv, napet, atmosferican s prekrasnim scenama koje pruzaju pogled iz oceana. Robert odlican, bez rijeci prenosi tu atmosferu, budi emocije i suosjecanje.
  • #2
    5 0

    postova:264
    filmofil1983 @ 28.3.2014. 5:52

    -Neobičan film o borbi za goli život sa ostarjelim i nepravedno zaboravljenim filmskim velikanom Robertom Redfordom."Sve Je Izgubljeno" nije film za svakoga,već za one okorjele filmoljupce koji od filma uvijek traže više.

    -Film je bio nominiran za Oscara u kategoriji najboljeg zvuka no po kvaliteti i Redford je trebao ako ništa drugo bar biti nominiran.Po svemu ova pustolovna drama je drugačija od drugih,a svakako ono što je krasi nisu dijalozi kojih niti nema nego oslanjanje na zvuk i pokrete glavnog i jedinog glumca u filmu.Pogledati!

  • #3
    4 0

    postova:2916
    gorlock @ 16.7.2017. 9:25

    Baš zbog vaša dva komentara odlučio sam sinoć pogledati ovaj film i naravno zaspao sam.

    Film je vrlo rekao bih umirujući iako se radi o borbi za život, za razliku od ostalih filmova koji brodolom prikazuju hrpom raznih efekata, ovaj film je nekako realističan, točno se možeš staviti na mjesto glavnog i jedinog lika u ovom filmu.

    Napisao sam da sam zaspao, da jesam ali me nešto ponukalo da danas odmah nakon doručka nastavim gledati film tamo gdje sam stao.

    Scene mora i prirode su mi savršene, kamera povrh površine mora ostavlja dojam kao da sam ja u njemu, a glavni i jedini lik u filmu može biti bilo tko, ne znamo ništa o njemu, niti tko je, što je, otkud dolazi, on je tek jedan čovjek (može biti bilo tko od nas), more i vremenske prilike i neprilike, čovjek usred raja, na rubu pakla, čovjek koji u jednom trenutku ima sve na svijetu na svom brodu, u drugom ima tek svojih dva kvadrata, čovjek koji je tek kap u moru, moru beznađa, oceanu nade... ukratko vrlo zanimljiv film na svoj osobit način.

  • #4
    3 0

    postova:1473
    buffalobill @ 17.5.2019. 8:59
    da sve je manje vise napisano,interesantna je vrlo niska ocjena na IMDBju 6,9/10 jedan covjek na malom prostoru,bez ijedne rijeci,treba to znati snimiti i odglumiti,definitivno zasluzuje visu ocjenu,pa tko voli veceras na prvom u 22 i 27'
  • #5
    3 0

    postova:392
    samuraj @ 18.5.2019. 1:10

    Realno film nije mogao biti bolji od ovog. Ugodno sam iznenađen da se je netko uopće usudio snimiti ovako nešto i to još u Americi.

  • #6
    0 1

    postova:10
    boris123 @ 24.5.2020. 2:51

    Redford se na moru snalazi kao češki turist. Količina glupih odluka je iritirajuća.

  • #7
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 24.5.2020. 10:52
    Nisam moreplovac pa mi je teško sa "stručne" strane komentirati ali stvarno su neki njegovi postupci upitni...sto uopće radi sam?? I što se dešava kad spava: Smjer kretanja? Radar?? Autopilot?? Zašto se penjao na jarbol? Čini mi se da Redfordove godine pridonose dojmu iskusnog hladnokrvnog jedrilicara upravo zbog toga što se ne bi mogao brže kretati sve i da hoće...na stranu sve to, ako je moguće, film je napet od početka do kraja, a posebno je fora situacija s prolazećim tankerima, iako, opet se pitam nemaju li i oni radare koji alarmiraju objekt u blizini??
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala