Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Ubojiti Joe

1
  • #1
    3 2

    postova:271
    sebulba @ 2.5.2013. 18:34
    ne znam sta bi mislio o filmu, samo znam da je totalno spaljen. inace nisam fan m.m, ali ovu ulogu je odradio svjetski kao i ostali glumci svoje. sto se tice zavrsetka filma, e tu sam zamracio.
  • #2
    1 2

    postova:1473
    buffalobill @ 20.1.2017. 13:24
    da,spaljen je mozda najbolja rijec,ne kuzim ovo "nisam fan m m ali je ovu ulogu odigrao svjetski ",nisi gledao dallas buyers club i true detective? ili imas neke druge razloge e da ono s pusenjem batka na kraju je debilno
  • #3
    1 1

    postova:36
    skeletor @ 21.1.2017. 13:56

    Jako čudan film sa odličnom glumom.

  • #4
    0 0

    postova:74
    sahalin @ 21.1.2017. 20:29

    hahhahaha...koji komentari. puno zbunjenih ljudi (kao što sam i sama), za film u čijem je fokusu neuravnotežena mlada žena u koju se psihofizički super jaki muškarac bez zadrške - zaljubi. prilično nevjerojatna situacija, tj. događaj, a posebno je 'specifičan' način na koji se to dogodilo. naime, odnos ta dva lika gotovo je perverzan, čak bolestan. doduše, ima u ovom filmu više takvih odnosa, ali ovaj je posebno takav. film sam pogledala čak dvaput, ali ne vjerujem da ću više. čudna mi je čak i najviša ocjena kritike za ovaj film.

  • #5
    1 0

    postova:69
    magdalenamarija @ 23.1.2017. 16:13

    Nakon ovog filma više ne gledam isto na KFC Srami se

    Ocjenu ne mogu dat jer ne znam koju bi dala... al čini se da je na sve jednak dojam ostavio 

  • #6
    0 2

    postova:7
    20cent @ 8.9.2023. 20:28

    prvorazredan film, sve preporuke

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala