Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Velika krađa nebodera

1
  • #1
    5 0

    postova:36
    zumbul @ 1.12.2011. 23:25
    jedva sam se jednom ili dva puta nasmijala...uopce nije vrijedno gledanja...nit cete se nesto nasmijati.
  • #2
    4 0

    postova:416
    taurus @ 19.8.2013. 19:02

    S obzirom na glumačku ekipu očekivao sam vrhunsku komediju međutim film više liči na svojevrsnu dramu baziranu na odnosu između bogatih i licemjernih američkih mešetara i običnih radnika.Da su od početka krenuli u tom smjeru i angažovali druge glumce moglo je ispasti bolje,ovako su išli na komediju a rezultat je negledljiv filma sa minimalnim brojem smiješnih scena.

  • #3
    2 0

    postova:256
    manuel robbery @ 20.8.2013. 8:20

    Dobar komentar slazem se u potpunosti, ubo si ili ubola si u srz odnosno osnovno razlog ne velikog uspjeha ovoga filma unatoc vrhunskim glumcima  ili bolje reci zvijezdama jer Eddi odavno sebi rusi reputaciju vrlo losim filmovima koji zadnjih godina izlaze.

    Samo nije film bas negledljiv, tipicna Americka komedija u kojoj mozes pustit mozak na pasu.

  • #4
    2 0

    postova:1
    neznam @ 16.2.2014. 21:13
    Totalno sranje, nakon 15 minuta filma sam umiro od dosade. Bas nista nije smijesno.
  • #5
    1 0

    postova:603
    robertini @ 8.7.2014. 13:44

    Kao da su snimili diplomski film za Stillera, Alan Alda i Hernandez standardni, Eddie zamoran...

  • #6
    2 1

    postova:1091
    yuma @ 12.3.2016. 23:59

    Film je dobar, dok ne postane glup :-D

    Gluma je solidna (osim FBI-ovke), priča ima potencijala i to je sve, jer je realizacija loša. Od dijela u kojem oni kreću u samu pljačku sve postaje glupo i iritantno, dočim je do tog dijela film čak bio solidna nepretenciozna razbibriga. 

    6/10, poklonjeno 

  • #7
    0 0

    postova:18
    rapove_kalcete @ 2.4.2023. 21:09
    Vrhunska komedija koja ce vas nasmijati do suza, obavezno pogledati!
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala