Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Colombiana

1
  • #1
    0 1

    postova:48
    oldschool @ 15.10.2011. 22:00

    Ok film, međutim ništa neviđeno...

    Film bi mogli opisati i kao alternativnu verziju Nikite... Djevojčici kriminalci poubijaju roditelje pred njenim očima i njoj je jedina želja da postane ubojica kako bi mogla osvetiti roditelje...Razlika je u tome što u ovom filmu nakon kraćeg uvodnog dijela kada je Cataleya ( Zoe Saldana - Star Treck, Avatar, The Losers ) djevojčica, film se bazira na njenoj odraslog dobi i radu kao plaćenoj ubojici za svojeg ujaka kriminalca, koji ju je odgojio prema njenoj želji u ubojicu. 

    Najveće zamjerke filmu su bezidejnost, neorginalnost i brzanje kroz radnju... U filmu ne vidimo ništa neviđeno, nikakav spektakularan ili originalan potez, rečenicu, ništa što bi bilo potpis filma, nešto što bi ga odvojilo od ostatka filmova slične tematike... Sve se nekako svodi da se što brže dođe do raspleta i kraja filma čiji je kraj neminovno očekivan i predvidljiv... Čak ni mali "twist" na kraju ne čini film ništa boljim...

    Film ima podosta rupa u radnji, tako na primjer nikako nije jasno kako je poruka ubojicama njenih roditelja da je netko na putu da ih ubije, niz ubojstava sa cvijetom kao poveznicom?! 

    Kao dobru stranu izdvojio bih glumce...Naime, solidna ekipa glumaca vjerojatno i drži ovaj film gledljivim iako niti jedan lik nije razrađen kako treba, čak ni Cataleya. Mogao bih reči da je na kraju svega razrađeniji lik policijskog inspektora ( Lennie James - Snatch ). Tu je i uvijek solidni Cliff Curtis ( Blow, Training Day ) kao ujak.

    Film je ok, radnja je ok, gluma je ok...Međutim kada podvučemo crtu nismo vidjeli nešto što ćemo pamtiti ili preporučiti... Osobno sam više očekivao od filma koji potpisuje Luc Besson. To je jedan od filmova koje pogledajte u kinu ako nema baš ništa drugo. Najbolje pričekajte dvd izdanje i pogledajte ga kod kuće.

    Columbiana - 3/10

  • #2
    0 1

    postova:187
    pametnjakovic @ 15.10.2011. 22:37

    I agree with the dude below......or above, depens the way you see it.

  • #3
    0 0

    postova:127
    maestroxxx @ 31.10.2011. 20:40
    pregledao sam ga na dva puta jedva,ništa posebno,gubljenje vremena
  • #4
    0 1

    postova:2527
    bearfoot @ 11.2.2012. 1:03

    nikako mi ne leže ti filmovi u kojima ženice, od 40 kila s krevetom, mašinaju  i nemilosrdno obaraju zločeste dečke, 

    ali početak filma jako me podsjetio na Tropa elite, što je povećalo moje očekivanje od filma, i zanemarivao sam naivnu glumu, neuvjerljive i priglupe dijaloge, FBI-evca koji hitno treba na kozmetički tretman, nesuvislog CIA- balavaca koji je u sve umiješan, klišeje nastale na do sada nedostižnoj Nikiti, i sve to dok me  tučnjava u kupaonici,  u završnom djelu filma, nije vratila u realnost.. ima tu akcije, ima tu prekrasna Zoe, ima atraktivnih prizora, ali ipak je to filmić koji se brzo zaboravlja...

  • #5
    0 0

    postova:2
    ante srhoj @ 17.6.2012. 12:27

    frr

  • #6
    0 0

    postova:2
    ante srhoj @ 17.6.2012. 12:27

    loše

  • #7
    4 3

    postova:405
    karakteran @ 18.6.2012. 10:23

    film sam gledao još prošle godine, stara otrcana priča o ženi osvetnici, ništa posebno 2,5/5

    i mala zahvala forumašima: 200 dislikes!  Srami se

    hvala vam, jer da je omjer obrnut značilo bi da moji postovi kuju u zvijezde smeće i uvr' glave osrednje uratke.

    thx a lot

  • #8
    2 1

    postova:599
    lordadamko @ 18.6.2012. 11:39

    gg karakteran, zavidim ti...

    sto se filma tice...aksic s ljepim licem u gl ulozi...pa ga i s tim ocekivanjima treba ic gledat...

    meni sigurno bolji (a i bolja zenska) od onog SALTA od Jolie...

  • #9
    0 1

    postova:9
    alen ovo ono jovic @ 19.6.2012. 23:50

    klasična američka akcija. ne može se pričati o remek djelu ,ali preporučujem pogledati.

  • #10
    0 0

    postova:9
    alen ovo ono jovic @ 19.6.2012. 23:50

    klasična američka akcija. ne može se pričati o remek djelu ,ali preporučujem pogledati.

  • #11
    0 0

    postova:9
    alen ovo ono jovic @ 19.6.2012. 23:51

    klasična američka akcija. ne može se pričati o remek djelu ,ali preporučujem pogledati.

  • #12
    1 0

    postova:9
    alen ovo ono jovic @ 19.6.2012. 23:51

    klasična američka akcija. ne može se pričati o remek djelu ,ali preporučujem pogledati.

  • #13
    1 1

    postova:131
    void @ 13.8.2016. 15:07

    I tako, cattleya je biljka iz porodice orhideja, kojom Cataleya potpisuje svoje radove...

    Zanimljiva je scena u kojoj devetogodišnja Cataleya podiže i pomiče (očito, ne) lijevano željezni poklopac šahta od barem pedesetak kg, lakoćom kojom se otvara kutija sladoleda.

    Film je, inače, prilično površno i nenadahnuto zamišljen, napisan i snimljen, rutinski odglumljen. U svjetlu svega toga, kraj čak djeluje efektno, nenametljivo i decentno, te nastupa kao  olakšanje, izbavljenje.

    Nekih 5/10.

  • #14
    0 0

    postova:348
    masina @ 16.10.2020. 19:34
    Ne razunijem se u film ali se razumijem u “kolumbijanu” 😜😝
  • #15
    0 0

    postova:348
    masina @ 16.10.2020. 19:35
    Ne razunijem se u film ali se razumijem u “kolumbijanu” 😜😝
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala