Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Kapetan Amerika: Prvi osvetnik

1
  • #1
    1 1

    postova:2527
    bearfoot @ 28.7.2011. 16:01

    gledao sam film "mrtav hladan"...sklopio okice tu i tamo, onih par akcijskih scena nije uspjelo razbiti spor ritam filma, mlako i nedovoljno uzbudljivo, bez napetosti, na tragu ostalih superheroj filmova ove godine, razočaravajuće...

    vjerojatno ću ga još pogledati, ali prvi dojam...Cry 

  • #2
    3 0

    postova:48
    oldschool @ 31.7.2011. 18:57

    Kratko i jasno ovaj film je veliko razočaranje...

    Oni koji čitaju moje komentare vjerojatno su zapazili da sam veliki ljubitelj stripa i dosta mi je važan balans između stripa i filmske adaptacije ( NE kažem da film mora biti slijepo vođen stripom i biti egzaktna kopija ). Ovaj film se drži stripovske linije međutim film za mene nije dobar. Chris Evans je isto tako blijed kao Captain A. Ništa ali apsolutno ništa za mene ne funkcionira dobro u ovom filmu. Ajde Hugo Weaving je dobar kao Red Scull i to je to... Ostali filmovi o Avengersima su remek djela naspram ovoga. Mislim da bi se Avengers franšiza trebala držati Iron Man recepta ako žele uspjeti, ovo nije nešto što će privući gledatelje pogledati nastavak.

    Nemam ustvari volje napisati neki konstruktivniji komentar koliko je film loš, moj savjet je nemojte trošiti novac na ovaj film.

    Kapetan Amerika - 2/10

  • #3
    0 0

    postova:377
    gestapo @ 1.8.2011. 0:48

    Neznam nisam imal prilike citati strip tak da.....nemrem ocijeniti dali su uspijeli "skinuti" strip.

    Kaj se filma tice meni je cist oke za pogledati,malo mi je postajal dosadan ali druga polovica filma me izvukla.Filmu fali humora definitivno,drame i akcije ima taman!

    Ocekival sam vecu borbu na kraju ali banana,kraj je bil ociti na samom pocetku tak da me nije iznenadil!Sigurno bude nastavak tak da ga cekam mozda bude bolji!cist solidni filmic 5/10

  • #4
    3 0

    postova:127
    maestroxxx @ 16.9.2011. 18:59

    Film je srednja žalost

    Tako dobra tema a loše obrađena,svi koji vole USA biće zadovoljni super junakom koji ima rešenje za sve,još kad snime nastavak gdje talibane običnim super štitom iskorjenjuje :)

    jedina svjetla tačka je Hayley Atwell super se uklopila u svoju ulogu

    zbilja je mučno ovaj film gledat TOTALONO RAZOČARENJE

    4 ocjena je plafon 

  • #5
    0 0

    postova:11
    diabolicus999 @ 26.12.2011. 1:17
    film je potpuna razbibriga, znači mozak na pašu i buljiti u ekran..plus što traje predugo.
  • #6
    0 3

    postova:26
    mihailo valjetić @ 25.6.2013. 21:03

    Veoma dobro odrađen film uzevši u obzir da je rađen po stripu kao većina filmova superjunaka. Glavna primjedba se odnosi na to što je možda previše futuristički napravljen za vrijeme u kojem se odvija (za vrijeme Drugog svjetskog rata). Sve u svemu, dajem ocjenu 8 zbog fantastično obavljenog posla u koji je uklopljen dio iz povijesti te pomalo SF tehnologije.

  • #7
    1 2

    postova:228
    joker12 @ 16.10.2013. 11:48

    Malo mi je dosadan dio kad spašava ljude iz HYDRA-ine baze, ali je film sam po sebi dobar

    7/10

  • #8
    1 1

    postova:264
    filmofil1983 @ 7.12.2013. 15:14

    ovaj blockbuster iz 2011 je jedan prosječan sf film o superjunacima rađen prema Marvelovom stripu!u moru superjunaka danas "Kapetan  Amerika se ni po čemu ne izdvaja.na prvi pogled mi se činio da ima dosta tanku režiju,no kako minute odmiču možemo reći da na kraju i nije tako loš!ipak je ovaj film bio samo najava za ono što je uslijedilo godinu kasnije a to je sf spektakl "Avangers"!ne očekivati puno i pogledati

  • #9
    0 3

    postova:277
    marlonbrando @ 23.4.2016. 15:25

    Kapetan Amerika spada u najbolje razrađene filmove iz Avengers serijala (bolji je od Thora, Iron Mana, Hulka, Ant-Mana). Drugi dio, Ratnik zime, je najbolji, dok ga ovaj prati u stopu.

    Vidim neke komentare na samu tematiku filma, te je očito da ti ljudi nisu čitali stripove. Radnja je pomalo naivna u određenim stvarima, no to je ipak strip i stripovski film! Cjelokupni projekt je zapravo vrlo dobar. Like!

  • #10
    0 1

    postova:101
    xxx333 @ 23.4.2016. 18:59

    Meni je OK ovaj film. Istina nije dobar kao Avengersi ili Iron-Man ali je definitivno bolji od one verzije iz 1990. od koje mi se povraća.

  • #11
    1 1

    postova:216
    bureq @ 23.4.2016. 20:25

    meni je ovaj film malo dosadan, winter soldier mi je 20 puta bolji

  • #12
    0 0

    postova:542
    leon123 @ 17.7.2018. 23:05
    Meni uopce nije dosadan,naprotiv meni se film svidio.Chris Evans mi je dobar kao Captain America,Hayley Atwell odlicna kao Peggy Carter,a Hugo Weaving briljira kao Red Skull.One katastrofe iz 1990.se ne zelim sjecati.Pocetak filma je bolji od zavrsnice kada postane americki junak. 8.8/10
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala