Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Nemogući susret

1
  • #1
    1 0

    postova:2527
    bearfoot @ 12.7.2011. 22:36

    očekivao sam neku tajnu družbu ,organizaciju korporativnog interesa, ili neku skupinu s "višim" ciljevima, a kad tamo...!!!!!

    malo me to razočaralo, pa onda "putujući šeširi", "vrata" potrošena u sto filmova...

    ipak, film funkcionira, zanimljiva radnja višestruke kulminacije, uvjerljiva gluma,  uvjerljiva "kemija" Matt-a i Emily,

    fantastika u gledljivom obliku... 

  • #2
    0 0

    postova:1090
    yuma @ 9.11.2018. 23:45

    Ugodno iznenađenje!!! Odličan, inovativan scenarij. Odlično isprofilirani likovi i neočekivani dijalozi i reakcije likova u filmu. Fino stopljena ljubavna priča koja se odvija u nenasilnom i nenametljivom SF svijetu. Za razliku od većine sf filmova ova sf drama djeluje kao da je sve ok , kao da je to sve normalno. Vrlo lako zamišljam da stvari upravo tako funkcioniraju! Ima se tu kaj razmišljati. 

    Glumci su sjajni , film proleti. Jedna drugačija romantika, film nije sluzav do samog kraja, pa se i tome divim :-D 

    Ovaj film praktički nema klišeja... za jedan ljubavni film ovo je ogroman uspjeh!

  • #3
    0 0

    postova:28
    tatooineblog @ 26.2.2021. 20:33

    "Triler/romantika"???? Ma ovo je SF, i to kakav. Po PKD-ovom predlošku.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala